Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatáp lenne megfelel...

Milyen kutyatáp lenne megfelelő egy nagy mozgásigényű kutyának?

Figyelt kérdés

Van egy cicám, aki Acanát kap, összességében elégedett vagyok a táppal, mivel én magam is igyekszem egészségesen étkezni így fontos volt milyen minőségű tápot választok.

Ősszel lesz egy kiskutyám is, közepes méretű, de nagyon nagy mozgásigényű. Sok ismerősöm azonban lebeszél erről a tápról, mert szerintük a kicsit olcsóbbak is éppen olyan jók.

Sokan ajánlották a Josera, Iams és hasonló tápokat, de nekem ezekkel nincs sok tapasztalatom. Hobbi célra lesz a kutya, ivartalanított, de nem tudom,hogy ettől még lehet neki sporttápot adni (már kinéztem az Acanás verziót).

Szerintetek megéri neki is Acanát venni, vagy az olcsóbb változatok is éppen olyan jók?



2014. máj. 4. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

A cicád Acana-t eszik? :DD

Vegyél neki minőségi tápot, az olcsó sz.rok hosszú távon nem tesznek jót. Illetve főzhetsz mellé neki húst, rizset, zöldséget, nem kell mindig tápot kapnia

2014. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Etethetsz nyersen is (macskát is) húst meg zöldséget,néha gyümölcsöt,annál egészségesebb nincs.

Egyébként a Brit,Brit Care,olcsóbb,mint az Acana,de elég jó minőség.Lentebb már nem mennék...

2014. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, Pacifica-t, először wild prairie-t kapott,de azt nem volt hajlandó megenni :D Ennek meg halas íze van és ezzel megbékélt :D Ha nem hobbi cicus lenne, akkor Orijent kapna :D
2014. máj. 4. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet neki sporttápot adni, de csupán attól, hogy nagy a mozgásigénye, nem létszükséglet, hogy azt kapjon, mert nem biztos, hogy (számára) annyira intenzív és megeröltető lesz a mozgás, amit végezni fog.

De ez csak egy megjegyzés, mind jó táp,, amiket írtál, írtatok.

2014. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt megfontolom. Akkor valószínűleg az Acana Adult is megfelelő lesz? Mert ahogy utánanéztem, árban nem sok a különbség a kettő táp között, viszont az Acana beltartalma jobb.
2014. máj. 4. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Acana kitünő táp,de nagyon drága lett 1600 ft.-nál kezdődök..akkor inkább Brit Care Activity,1200 körül van,de kitünő táp,az én hiperaktív mudimnak is megfelelő,mellette hetente min.3x főzök neki,csirkefarhát/fej/nyak rizzsel és zöldséggel.Adhatsz neki túrót,tojást,sajtot,tojást főzve vagy sütve!
2015. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!