Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után, de még...

Ivartalanítás után, de még varratszedés előtt lehet sétálni a kutyával?

Figyelt kérdés

Kerteshában lakom, az udvaron van, de szeretném már vinni sétálni, persze nem futni, csak séta.

Eddig féltem elvinni, nehogy felszakadjon a seb, vagy bármi baja legyen.

Bocsánat, ha talán hülyeséget kérdeztem, de inkább megkérdezem, minthogy ártsak a kutyámnak. :)


2014. máj. 4. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Pórázon nyugodtan viheted, csak ne vaduljon :) Olyan tempóban gondolom otthon is mozog.
2014. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nem kertes házban lévő kutyusok is sétálnak. Nyugodtan vidd, csak figyelj rá. Nem tesz jót neki, a vadulás.
2014. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoktam vinni sétáltatni, normális esetben majdnem mindennap viszem. Ó köszönöm, akkor indulunk is, majd figyelek rá hogy ne hülyüljön be, bár az ő esetében nehéz, mivel aussie:D
2014. máj. 4. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
vigyáz az esős idővel fel ne csapja sárral a sebet, ha vizes az út inkább ragaszd le a sebet mert víz nem érheti
2014. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem mondta a doki, hogy vihetem, ha már van kedve. Azt hiszem második, vagy harmadik naptól akart menni. Viszont mikor esett az eső, akkor nem vittem, nehogy felcsapja a varratot sárral és elfertőződjön.


Normál sétától nem fog felszakadni a seb, legalábbis ha jól van varrva, akkor nem kellene. Viszont más kutyákkal egyelőre nem játsszon és ne is nagyon szaladgáljon.

2014. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!