Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon ritkán látok az utcán...

Nagyon ritkán látok az utcán angol bulldog-ot. Van valamilyen oka neki? Nekem az van és nagyon megdöbbentem, hogy a városban nincs senki másnak. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Azért látsz ritkán, mert általában kicsi köröket mennek vele (ha mennek), mert alig bír menni, sajnos... tisztelet a kivételnek.
2014. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem ó angol van de én sokat járok vele. Viszont a rendes bulldog-ra gondoltam, aha lehet akkor, hogy azért :(
2014. máj. 4. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert normális helyről meglehetősen drága,a szaporítottakkal meg biztos nem sétálni fognak,mert általában le van tojva a kutya.

Plusz elég macerás fajta,nyáron a melegbe sem lehet vele nagyon sétálni...stb.

2014. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érzékeny fajta,kennelből egy vagyon,szaporítótól meg hamar lerobban és ott sem a húszezres kategória.Szóval nem kapkodják.
2014. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 samsam8 ***** válasza:
47%

szia!

Nekem egy lassan egy éves angol bulldog kan kutyám van, vidéken élek, és a mi környékünkön elég sok bulldi van. De miért ritka az előfordulásuk általában? Sztem azért mert: (tapasztalataink szerint - a többi gazdival már megbeszéltük ezt:)) Sokan tartanak tőlük, annak ellenére hogy ők az egyik legjámborabb kutyafajta a világon, vannak akik szerint "csúnyák", elég drágák, és lehetne még sorolni... Kifejezetten lakásba való kutya, szeret aludni, de a gazdiknak együtt kell élni a vele járó "hangokkal" is :) ami szerintem megint felvethet pár kérdést a tartását illetően. Az egészségükkel kapcs.ban annyit mondhatok, hogy tény, vannak dolgok amikre figyelni kell (redőtisztítás, téli-nyári időjárás esetén óvatosabbnak kell lenni) DE NEM lehet általánosságban kijelenteni hogy ők beteges fajták. Elég sok keverék és más fajtájú kutyával találkoztunk már akiknek ez meg az a bajuk...Az biztos,hogy sokan nem ismerik a bulldogokat, pedig állítom igaz az a mondás, hogy ők már már nem is kutyák...ők bulldogok! :)

2014. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 samsam8 ***** válasza:
47%
Ja és az "alig bír menni" mondatra csak annyit írnék, mert gondolom az előttem szólónak biztos van bulldog kutyusa és azért írta ezt "tapasztalatból", hogy igen is lehet vele menni, sokat túrázunk, én nem napi 3x20 percre viszem le sétálni, sokat játszunk, és állítom, úgy tud futni mint a golyó!!!! A kérdés csak az, hogy a gazdi mennyire "szoktatja" hozzá a mozgáshoz. A járásuk lomha, de az egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem tud menni, meg le van robbanva! Ez hülyeség... Minden kutya azt szokja meg amihez a gazdája szoktatja....
2014. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!