Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten ki s legjobb...

Macsek0824 kérdése:

Budapesten ki s legjobb állatorvos?

Figyelt kérdés

Budapesten keresem a legjobb állatorvost, illetve ortopédorvost, mert a jelenlegivel teljesen elégedetlen vagyok és nem szeretnék tovább kísérletezni.

A kerület mindegy.


Előre is köszönöm a válaszokat



2014. máj. 5. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

[link]

Három napi hidegélelemmel készülj, mert 1,5 óra várakozásnál kevesebbel nem úszod meg, de rájuk megéri várni.

2014. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Firestorm ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk 15 éve az orvosaink,csalódni soha nem csalódtunk bennük,viszont a nőhöz nem szabad vinni kivizsgálásra,ő műtétek terén a legjobb.

2014. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
100%

Ez kb. annyira értelmetlen kérdés, mintha azt kérdeznéd, hogy melyik a legjobb torta. Egyiknek a csokis ízlik, másiknak a citromos, stb.

Ortopédiában Dr. Zsoldos nagyon profi, minket másik két állatorvos küldött hozzá, mikor arra volt szükség.

2014. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dr.Németh Zsolt,VIII.kerület,Auróra utca 24.

Nagy hozzáértéssel dolgozik a jól felszerelt kis rendelőjében és nem horror áron.

2014. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Szintén kettőt tudok mondani. Az egyik a Zsoldos doktor amit már előttem írtak, a másik meg. Dr Diószeghy csontsebész, végtag sebész. Ő az István úton van a VII. ker ben. Állatorvosi Egyetem.
2014. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
A Németh doktor az hasüregi sebész. Ha az a doki akire én gondolok.
2014. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!