Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog rám a kutya?

Miért morog rám a kutya?

Figyelt kérdés
Amikor a kutyánknak(coton de tulear)vki ad enni akkor ha közelmegyek hozzá csak RÁM kezd el morogni.Úgy gondolom hogy nem is bántom.Mi lehet az oka? Előre is Köszi a válaszokat! :)
2014. máj. 5. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagytátok elpofátlanodni és most már úgy gondolja hogy ő a Jani, pláne amikor eszik. Egy hangot nem szabadna adnia, ha úgy tartja úri kedved akkor el kell hogy tudd tőle venni a kaját, akár evés közben is.
2014. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem lehetséges, hogy közben kicsit félsz tőle és ezt megérzi a kutya?

Próbáld ki, h te adsz neki enni, hátha akkor hálásabb lesz :)

2014. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem attól fél, hogy bántod. Úgy gondolja, hogy nincs jogod a kaja közelébe menni, mert ő feletted áll a családi rangsorban. Valószínűleg tutyimutyi voltál vele, hogy ilyen tévképzetek alakultak ki a pici bolyhos buksijában.
2014. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne már..Egy ekkora kutyától ha nem tudod elvenni a kaját simán lepofozod és tudni fogja hol a helye. Merthogy a kis szőrmók nem tudja. Pontosabban azt tudja, hogy te tutyimutyi vagy és ő a keményebb legény :)


Én nem vagyok a bántalmazás híve, de ilyenkor igenis ki kell osztani egy-két taslit, mert olyan NINCS, hogy a kutya megmorogja azt, akitől enni kap.


Ismertem egy kutyát, amelyik akkor morgott kaja közben, ha valaki sunnyogva közelített/nyúlkált a kaja felé. Ha határozottan odamentem és kiköveteltem a tálat (addig lépdelsz határozottan a tál felé amíg hátrálni nem kezd), simán odaadta...


Ha nagyon pofátlan, elkapod, lenyomod a földre, addig nem engeded amíg le nem nyugszik. Kaját elveszed, úgy csinálsz mintha beleennél, beleturkálsz majd visszaadod neki. Addig nem ehet amíg oda nem engeded. Ja és ő egyen utoljára a családban pl. reggeli után ha már mindenki befejezte a kajálást akkor etesd meg.

2014. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben Köszi a válaszokat. Mindegyiket ki fogom próbálni!!
2014. máj. 6. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!