Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám ürítés közben sétál,...

Kutyám ürítés közben sétál, és össze vissza végzi a dolgát. Hogy lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Miközben végzi a nagy dolgát folyton sétál. Így a ürüléke össze vissza kicsi csíkok. Hogy lehetne megoldani hogy ürítés közben egy helyben álljon?

2014. máj. 7. 12:10
1 2
 1/14 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Póráz?
2014. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megfogod a pórázt/nyakörvet, és egy helyben tartod, amíg a dolgát végzi. De azért ne nyomd el nagyon, had toporogjon kicsit. Ha egyszer neki így kényelmes... :)
2014. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
próbáltam de addig nem végezte el amíg én fogtam amint elengettem máris csinálta és sétált is....
2014. máj. 7. 12:22
 4/14 A kérdező kommentje:
ja és egyébként magyar vizsla és 6 hónapos
2014. máj. 7. 12:23
 5/14 anonim ***** válasza:
hát akkor szépen addig tartod ott ameddig már ő adja fel és nem te:D
2014. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
83%

Előző kutyám dettó ugyanezt csinálta :D Ha megfogtam, abba hagyta és akár fél óráig tartogatta :P

Simán körbejárt 2 méter sugarú körben, én meg szedegettem a cuccost :D

2014. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Akiteki ***** válasza:
Nekem is van kutyám, aki ezt csinálja már 6 éve. Neki így tetszik. Van, hogy körbejárja a fát. :)
2014. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
Argos mániája meg, hogy seggel minél magasabbra feltolat egy fára és oda csinál :D Előtte meg ide-oda forog a fa körül, hogy a legjobb szögben dolgozhasson :D Az a legviccesebb, néha legidegesítőbb, mikor ezt egyszerre 2-3 fa körül is csinálja :)
2014. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is megy közben gugolva és teljesen át van szellemulve a feje,de engem ez nem zavar,inkább vicces.Mind1 hogy egy vagy 2-3 darabban szedem össze.Én arra gondoltam ,hogy igy akar megszabadulni attol ami esetleg a popsiján a szörre ragad.Ugy látom más kutyusok is csinálják igy .Szerintem hagyd had csinálja ugy ahogy jol esik neki.
2014. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez így jó ahogy van.
2014. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!