Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most találtam az utcán egy 4...

Laucikom kérdése:

Most találtam az utcán egy 4 hetes kutyust. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Találtam az utcán egy 4 hetes palotapincsi kutyust,nagyon aranyos,hazahoztam,nem akartam,hogy valami baja legyen!! Mozog,csóválja a farkát,elvan. Viszont hasmenése van. Mitől lehet? Ma megyek vele az orvoshoz,gondolom féreghajtani kell..tudtok valami tanácsot adni? Mivel etessem? Köszönöm
2014. máj. 7. 15:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Majd az orvos ad jó tanácsokat. Honnan tudod, hogy 4 hetes? Igazából neki még szopiznia kéne, úgy 6 hetes korától szoktál elválasztani az anyatejtől. Hasmenés fertőzéstől is lehet. Hol találtad?
2014. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Mivel hasmenéses, így nem fog szurit kapni(oltást), ilyen korban már megkapják az elsőt. Oltani csak egészséges kutyát szabad. Dobozban találtad, vagy bokorban?
2014. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Megyek ma mindenképp vele. Igazából egy terhes 14 éves lány akarta lerakni az utcára, odamentem megsimogatni azt mondta neki nem kell, így elhoztam,mivel nem szeretném,ha valami baja lenne. Ő mondta,hogy 4 hetes kan,mást nemtudok róla sajnos. De semmiképp nem akartam,hogy az utcára kerüljön.
2014. máj. 7. 15:15
 4/21 A kérdező kommentje:
van egy 6 hónapos yorkie kutyusom,teljesen egészséges..mehet az ő közelébe vagy ne engedjem?
2014. máj. 7. 15:16
 5/21 Andizsuzsi ***** válasza:
71%

Próbálj neki tejpótlót venni, még mindenképpen anyatejre lenne szüksége. Valószínűleg eddig sem kapott rendesen enni, talán attól megy a hasa, lehet férges is.


És minket szidnak, amikor tépjük a szánkat a szaporítók miatt... Na vajon miért?

2014. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Semmiképpen ne engedd a meglévő kutyusod közelébe ezt a picurt, mert ő is elkaphat betegségeket, amíg nem tisztázódnak a dokinál, mi a baja és van-e ezen kívül.
2014. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Rendben van,köszönöm!:)
2014. máj. 7. 15:27
 8/21 A kérdező kommentje:

Egyébként ő lenne az.

[link]

2014. máj. 7. 15:30
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon édes :-))
2014. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 alice_L ***** válasza:
63%

:)

Vagy nem négy hetes, vagy nem palota pincsi.

Ha 4 hetes és megtartod, lesz aki orzi a hazad.

2014. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!