Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki moshatom a kutyus plédjét?

Ki moshatom a kutyus plédjét?

Figyelt kérdés
Tegnap elhoztam egy menhelyről egy kis kölyök kutyát. Van egy plédje, este csak azon tudott elaludni. Viszont a hazafele úton rápisilt. Kimoshatom? Azért kérdezem, mert még eléggé meg van ijedve, és gondolom azért tudott csak azon elaludni, mert ismerős illat volt rajta.

2014. máj. 7. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mosd ki,eleinte nyilván rossz lesz neki.De nem jó ha a pisis pléden fekszik,mert a szag arra is ingerelheti,hogy oda piszkítson.Utána meg nehezen fogod tudni erről leszoktatni.Aztán majd bármit raksz alá,mindent össze pisil.

Kölyök kutyák pár nap max 1 hét alatt hozzá szoknak az új környezethez.

2014. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát pisis plédre ne feküdjön, szóval inkább mosd ki.

Én eleve lecserélném a plédet, meg fogja anélkül is szokni az új környezetét :)

Mindig nehezek az első éjszakák, tele nyüszögéssel, vonyítással egy csipet hisztivel :)

2014. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem még várj vele míg egy kicsit megszokja hogy veletek van. Próbáld meg elvenni tőle egy hét múlva ha sikerül akkor kimoshatod.
2014. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a válaszokat! :)

Én is úgy gondolom, hogy nem szabad pisis pléden feküdnie, csak azért kérdeztem meg inkább, hogy nehogy ezzel rosszat tegyek a kis drágaságnak. :)

Köszönöm mégegyszer!

2014. máj. 7. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is cseréld le a plédet, nyugodtan ki is dobhatod! Egy kicsit nyilván rossz lesz szegénynek, de hidd el hamar megszokja. :) Foglalkozz vele sokat, játszatok, tanítsd. Egy hét alatt általában mindegyik kutya alkalmazkodni tud az új környezethez.
2014. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!