Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 vagyok, és értek a kutyákho...

12 vagyok, és értek a kutyákhoz. Szerintetek ilyen korban lehet kutyanapközit működtetni nyáron pár hétig?

Figyelt kérdés
Persze nem úgy, hogy csakis én, mert azt úgy nem lehet, de besegítenének. Ha találnék egy jó helyet, és reklámoznám, szerintetek megérné? Egyáltalán belefogjak? Értek a kutyákhoz, nekem is van, ezért gondoltam, meg mert imádom a kutyákat, így tudnék is velük foglalkozni. Köszi a válaszokat, ha kell, priviben is.

2014. máj. 7. 19:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Ha tényleg szereted a kutyákat és van segítség szerintem elképzelhető.Sok sikert,és kitartást ha belekezdessz!
2014. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Falkásan vagy családiasan tudsz mindent a kutyákról?
2014. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy értve tudok mindent, hogy hogyan kell őket ápolni, mik a határaik, a fajta tulajdonságai stb. Az elsőnek köszönöm a bíztatást!
2014. máj. 7. 19:31
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Mit értesz az alatt hogy "értek a kutyákhoz"?

Szerintem várj kicsit de van olyan menhely ahol szívesen várnak akár fiatal önkénteseket.

2014. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom, menhelyen is gondolkoztam, csak nem hinném, hogy az én 12 évemmel felvennének. Úgy értem, ahogyan már először is megírtam: tudom a határaikat, tudom, hogyan kell velük foglalkozni, mivel van kutyám, így már eléggé kiismerem őket, és rengeteg ilyen kutya tudományos könyvet szoktam bújni.
2014. máj. 7. 19:36
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

12 évesen értesz a kutyákhoz? Na itt kezdődik a "szerénység".... A legjobb kutyakiképzők se mondják azt, h értenek a kutyákhoz, mert ők is tudják, h mindig van mit tanulni....


12 évesen pedig semmilyen munkát nem vállalhatsz, plusz nem akarlak elkeseríteni, de NINCS olyan ember a földön, aki egy 12 éves gyerekre bízná a kutyáját.

2014. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezzel várj :) Nem hinném, hogy mindent tudsz a kutyákról.
2014. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Attól, hogy neked van kutyád, nem azt jelenti hogy ismered az összeset, és hogy tudod a különböző fajták igényeit és tudod is kezelni őket, mert nem vagy még tapasztalt.

Ennyi idősen én is azt hittem, hogy mindent tudok, mert állandóan a könyveket bújtam, aztán elkezdtem kutyasuliba járni a kutyámmal és rájöttem hogy rengeteg dolgot nem tudtam és koránt sem mondhatom azt, hogy értek a kutyákhoz még most sem, pedig jó pár kutyás év áll mögöttem.

Szerintem még várj egy pár évet, járj el menhelyre önkéntesnek, vagy menj ki egy közeli kutyasuliba megnézni egy-két foglalkozást, vagy te is járj ki a saját kutyáddal.

2014. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Minden alkalommal, amikor megsimerek egy új kutyát, rájövök, hogy mennyi mindent nem tudok még. Mellesleg én nem bíznám a kutyámat egy 12 éves gyerekre.
2014. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Hagyd ezt még egy kicsit. Fiatal vagy és rengeteget kell tanulnod.

(az voltam aki a menhelyet ajánlotta)

2014. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!