Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyámat...

Hogy tanítsam meg a kutyámat a "szégyelld magadra", vagyis hogy parancsszóra rátegye a mancsát az orrára, mintha szégyellné magát? A ragasztószalagos téma nem jön be

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 18:54
 1/5 anonim válasza:
23%
Nekem szokta csinálni. Olyan aranyos ^_^ Bár, ez nem szégyelld magad, csak néha mikor beszélünk hozzá ő pedig hízeleg. :) 17/f
2014. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen fajta kutyád van?
2014. máj. 8. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Befőttes- vagy hajgumit is lehet húzni az orrára, habár nekem nem jött be, mert ha levettem, nem ismételte, pedig nem olyan rossz klikkeres.


A másik, amivel még próbálkozni fogok, hogy a pacsiadás során emeltetem fel vele a mancsát az orrára.

2014. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ragasztószalagos? Az milyen?
2014. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Imola Ágnes ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=VbUK62M7h0M

Amúgy függ a kutyától. Az enyémet nem érdekelte a cellux. a végén postit-et ragasztottam az orrára, az sem érdekelte, csak szugerálta a kaját, és csinálta az eddigi trükkjeit sorra. Amikor a szemére ragasztottam, hogy ne lásson, néha megcsinálta, de nagyrészt az orrára hagyatkozva kereste a kezemet:))))

2014. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!