Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításos kutyát kell vinni...

Kiállításos kutyát kell vinni versenyre?

Figyelt kérdés
A kérdés nem érthető tudom, de elmagyarázom.Holnap hozunk el egy kutyust a tenyésztőtől, de ő viszont nem kérdezte meg hogy hobbi vagy kiállítás célú lesz a kutya.Ha kiállításos kölyköt kapunk vagy mit, akkor kötelező versenyre vinni? Mármint ha nem hobbi kutyát kapunk akkor kell vinni versenyre? Tudom ostoba kérdés, de hát :)
2014. máj. 9. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez furcsa, ugyanis a tenyésztők meg szokták ezt kérdezni. De nem, nem kötelező.
2014. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem KELL vinni, ha nem akarod. Ha ilyen feltételeket szab a tenyésztő, azt külön szerződésben leírja.

Amúgy egy kölyök , mire felnő,tud változni. Még egy kiállításra igéretesből is lehet egy átlagos felnőtt.

2014. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ha nem akarod de szerintem nem azt fogsz kapni. Annak nagyobb az ára
2014. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi. :)
2014. máj. 9. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellene, akkor már mondta volna. Az előfordulhat, hogy ha szépen cseperedik a kutya és tetszik a tenyésztőjének, akkor esetleg megkér rá, hogy egy-egy kiállításra vidd el, ha van hozzá kedved, de nem fogja kötelezővé tenni. Nem is teheti. Kérni viszont lehet, te meg eldöntöd, hogy van-e hozzá kedved vagy nincs.
2014. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tenyésztőnek fontos lenne vagy olyan kutyát akarna adni, akkor úgyis megbeszélte volna veled. Ha van szerződés, azt is érdemes átolvasnod. Kötelezni nem kötelezhet rá, csak ha így szerződtök.
2014. máj. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!