Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász vagy Buul Masztif...

Német juhász vagy Buul Masztif? Melyel kell kevesebbet foglalkozni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi bullmasztiff-ot akkartam irni
2014. máj. 10. 17:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bullmasztiff lomháb, hamarabb kifárad, de ettől még ő is igényli a napi foglalkozást, tanítást, nevelést és sétáltatást
2014. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sippara ***** válasza:
82%
Amíg így választasz kutyát, a PLÜSST ajánlanám. Elvan nulla foglalkozással (amit ilyen hozzáállással gyaníthatóan az igazi is kapna pár hét után), és enni sem kér.
2014. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. köszi

2. Nem az alabb ján választok kutyát hogy melyikkel kell kevesebbet foglalkozni.És az hogy megkérdeztem melyikel kell kevesebbet foglalkozni attol még törödnék vele.Csak azért kérdeztem hogy amig suliban vagyok menyik van jobban el?

2014. máj. 10. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt bullmacim. Nos, amíg én dolgoztam (8 óra), addig ő édesdeden szundikált az ágyamban, ami tilos volt neki.

Csak álmában ugatott (ez komoly!) simán elvolt a panelben. Persze ő is imádta a friss levegőt, csak ő nem szaladgált, de a végtelenségig lent lehetett vele lenni. Szóval a bm is igényli a sétát, csak nem rohangél ész nélkül, mint a mostani jószágom, egy cane corso.

2014. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem németjuhászom van. Hétvége kivételével minden nap kb. 5-ig egyedül van egy nagyjából 6x6 méteres elzárt helyen. Utána van csak kiengedve az egész udvarba, utána jön csak a foglalkozás, bár megmondom őszintén, néha elmarad. Így is vígan elvan, nappal alszik és nézegeti mit csinálnak a macskák.. Egyáltalán nem ugat, teljesen nyugodt. Ő egyébként sem egy túl játékos, meglehetősen lusta egyed. Aludni és enni szeret.. Néha még séta közben is képes inkább lefeküdni a tóparton és aludni.
2014. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pusisz ***** válasza:
100%

Nekem egy 9 éves németjuhászom és egy 4 hónapom bullmacim van... A juhász sokksl-sokkal pörgősebb, nagyobb mozgásigényű! A bullma lustább kicsit de ő sem alszik egész nap. Foglalkozni mindkettővel kell, ha nem akarsz idióta neveletlen blökit.

Ha "foglalkozni" alatt azt érted, hogy MOZGATNI, akkor bullmaci kevesebbel is beéri.

Ha "foglalkozni" alatt azt érted, hogy TANÍTANI, akkor mindkettő egyforma, a Te elvárásodtól függ mit tanítasz, mindkettő értelmes, jól tanítható fajta...

2014. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!