Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaffom levágattam...

Van egy amstaffom levágattam neki a fülét,2. nap reggelre az egyik füle már hegyesen állt, még a másik befele van fordulva, varrat még benne van, mit tegyek vele? Vagy ez a varrat szedés után helyre áll?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Hogy ragasztod, mivel kened, mit mondott a doki?
2014. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
37%
Barbár dolog állatokat csonkítani!
2014. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Ha mondjuk gennyesre gyulladna egy éjszaka után a kutyád füle egy úszástól mert évtizedekig nem szelektálták rá a tenyésztők, vagy cikcakkosra meg rücskösre törné a farkát, akkor is ezt mondanád?
2014. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak azért lett levágva mer kobor kutyák megcincálták kis fülét és gennyestre gyulladt, adott rá egy hámositó kenöcsöt a kötésről azt mondta 2 nap mulva levehetem
2014. máj. 11. 17:08
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

És az szerinted nem gyógyult volna meg a másik kutya által megrágott füle?

Most sem jobb a kutyának.Az mese,hogy a csonkítatlan kutya fülgyulladásos lesz vagy eltörik a farka.Érdekes,hogy ezt csak olyan fajtákra mondják,amiket csonkítva "szebbnek"tartanak.

Vissza kéne vinni a dokihoz,aki csinálta és őt megkérdezni.

2014. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de biztos szépen nézett volna ki a kis füle ami olyan volt mint a szita.
2014. máj. 11. 17:31
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

És ha úgy nézett volna ki,akkor mi van?

Ha nem staff lenne az illető kutya,hanem mondjuk labrador,akkor is csonkíttatod?

2014. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Befog állni, ne parázz.Varratszedés után húzni kell neki majd. Kb. 4 hónaposan már okés lesz
2014. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert azoknak a kutyáknak, akiket régen vágtak nem tenyésztették úgy, hogy ne legyenek ilyen problémái. Ha 5 hónaposnál idősebb a kutya, tovább kéne ragasztani, jobb esetben megáll. Én a fülgyulladás után azért nem vágattam, mert már idős volt és hülyén nézne ki hegyes lógó füllel a dobi, uh maradt a nagy tű meg a fájdalmas szuri kúra
2014. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Emese,meg kérdező...nekem amstaffom+ egy keverékem.Egyiknek sincs vágva a füle,miért is lenne??...


Amikor kicsik voltak sokszor tépték egymás fülét,majd jöttek az okos megszólalások,hogy vágjam le a staffét,mert baja lesz.A keveréknek is volt baj a fülével,ugyanannyi,mint a másiknak...arra mégse mondta senki,hogy vágjam le..sőt,amikor ezzel poénkodtam,akkor én voltam a barbár,hogy egy keveréknek levágatnám a fülét...


Ennyit tesz,hogy az emberek bizonyos fajtákra rásütötték,hogy így szebbek,majd manapság,amikor tilos,jönnek az ilyen abszurd érvek,hogy az begyullad,meg stb.

Az összes többi kutyafajtának,akiknek sose vágták a fülüket,azoknak nem gyullad be ugye?

2014. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!