Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is a legjobb barátotoknak...

Ti is a legjobb barátotoknak tartjátok a kutyátokat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nincs kutyám, hamarosan lesz, de így előzetesben is egyetértek az állítással :)
2014. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Nem, nekem vannak barátaim. Neked viszont nem ártana elgondolkodni az életedről, mert a kutya az kutya. Sokminden lehet, de egy igazi emberi barátot/gyereket/szerelmet akkor sem pótol.
2014. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Igen az.

Utolsó akkor te nem szerettél igazán kutyát soha

2014. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2. válaszoló nem hinném, hogy bármi közöd van az életemhez...
2014. máj. 12. 19:35
 5/15 sippara ***** válasza:
100%
Igen, ők a két legjobb barátom :) Igen, ettől még nem emberek, de (sajnos?) intelligensebb mindkettő, mint a szabadlábon mászkáló emberek túlnyomó része.
2014. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya szeretete és hűsége feltétlen. Akkor is szeretni fog téged, ha beteg vagy, ha rossz a hangulatod, ha nem vagy a legjobb passzban. Számára csak Te létezel, és örül minden percnek, mit Veled tölthet.
2014. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van. Egy ember nem tud annyi őszinte szeretetet, és hűséget adni, mint egy kutya. Ő ott van, akármi van. Nem hiszi el a hülye pletykákat és nem féltékeny rád.
2014. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig szinte minden ember barátomban csalódtam. Szerintem ezzel el is mondtam mindent.
2014. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kutya mint legjobb barát- mindig megy veled,sosem hagy cserben,szeret,hűséges,önmagadért szeret,nem használ ki (na jó kajánál igen :DDD),felvidít,nem mondja el a titkaidat,nem ver át,megbízhatsz benne,megvéd ha kell.


Valóban egy kutya megtestesíti a legjobb barát fogalmát,mert a fent felsoroltak ha meg vannak egy embereben az a legjobb!


Én szerencsére hosszú idő elteltével találtam rá legjobb barátnőmre akire ezek a tulajdonságok rá illenek.Csak míg az én a kutyámban 100%-osan megbízok,pedig egy ösztön lény.Sosem 100%-os. Egy emberben nem bízok meg 100%.Barátnőm bizonyított a 7 hónap alatt,sok mindent túl élt ennyi idő alatt is a barátságunk még sem bízok meg benne csak 90%ban.Számomra az emberek kiszámíthatatlanok.Az állatok pedig előbb figyelmeztetnek.


Amíg nem volt legjobb barátnőm addig a kutyám volt a legjobb barátom :)) most is ő áll az első helyen természetesen,de az emberi kapcsolatok is nagyon fontosak!

2014. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem, én a kutyáimnak tartom őket :) Akikért egyébként messzebbre elmennék, mint a legtöbb emberért. Akinek a kutya degradáló kifejezés a baráttal szemben, azt nagyon tudom sajnálni, mert valami nem oké a fejében :)

A barátokat egyszerűen másért "tartom", őket nem akarom folyton simogatni, nem labdázok velük, nem tanítom őket, nem viszem őket játszani a parkba, és főleg nem vállalok értük felelősséget :D , szóval nem, na. A "barát" szó emberekre vonatkozik, a kutya meg nem ember. Megtisztelem őket azzal, hogy ezt elfogadom, és nem várok tőlük többet, mint amennyire képesek. Úgy szeretem őket, ahogy vannak, kutyaként :)

2014. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!