Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan oldjátok meg, hogy...

Ti hogyan oldjátok meg, hogy a kutyátok ismerkedjen, játszon más kutyákkal?

Figyelt kérdés

Pl.

- ha panelban laktok?

-ha nem jártok kutyasuliba?

-ha csak egy kutyátok van?


2014. máj. 14. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy kutyám van, nem lakom panelban, Budapest belváros. A kutya futtatóba viszem le a kis "dögöt", ahol sok kutya és ember haverja van már. Nagyon élvezi, egy barátságos labi hölgy.
2014. máj. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Rám minden feltétel igaz.

Én egyszerűen csak leviszem sétálni "csúcsidőben". :)

Mindig van lent 1-2 kutya, de a forgalmasabb időszakban 8-10-zel is találkozunk.

2014. máj. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Leviszem a partkba sétálni, ahol a többi kutyussal szaladgálhat, játsszhat. Ott van a többi kutyus gazdija is, így velük is tudok beszélgetni miközben a kutyákkal játszok.

Általában estefelé viszik ki a kutyákat, mikor már kevesebb az ember. Az se gond, ha nem ismered őket, vidd oda a kutyát nyugodtan más gazdikhoz.

2014. máj. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kutyafuttató,park,nálunk a helyi mező,ahol a kutyások összefutnak.
2014. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a parkban elvétve van más kutya és azok is inkább akkor amikor megyek haza, mire kiérek már sehol senki. Én úgy oldottam meg, hogy találtam facebookon több "séta-társakereső" csoportot, és ott verbuválódott pár kisebb csapat akikkel előre megbeszélt időpontban találkozunk.
2014. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Kutyasétáltatás közben is össze lehet szedni embereket, a baráti körömben is sok a kutyás, kutyafuttatóban is sokan vannak, kutyás oldalakon, fórumokon is sokan vannak:)
2014. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak kutyás barátaim, ismerőseim és velük szoktunk közös sétákat szervezni. Mikor kivel, épp aki ráér.


Plusz az egyik tesója is a közelben lakik, vele is összefutunk néha.

2014. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak én lakok rossz helyen. :(
2014. máj. 14. 15:17
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Háromnegyed évig éltem panelban előző kutyámmal. Simán a sétákon a lakótelepen vagy a Duna parton engedtem odamenni normális szabadon lévő kutyákhoz.

Jelenleg kertes ház, kinti-benti kutya, napi 2 séta a felállás a mostani kutyámnál, sétákon ismerkedik, ahol csak lehetőség van rá...

2014. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!