Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok valahol eladó vagy...

Tudtok valahol eladó vagy ingyen elvihető máltai selyemszőrű bébi kutyát?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy máltai selyemszőrű kutyát aki még nagyon baby.

Tehát nagyon picike...

Ha tudtok ilyet akkor segítsetek légyszi úgy hogy átküldtök linkeket.

Én is nézegetem őket de nem találok nagyon picit de talán ti tudtok majd segíteni. (még nem akarok venni majd talán nyáron)



#kutya #máltai selyemkutya #ingyen elvihető kutyák #eladó kutyák #bébi kutyák
2014. máj. 16. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mi a fontosabb? Hogy nagyon "babyke" legyen, vagy hogy egészséges és ne dögöljön meg nálad 1 évesen? Ha az utóbbi, akkor az ára 100 ezernél kezdődik, illetve TENYÉSZTŐT keress, vagy lehet nyugodtan örökbe fogadni. Ne haragudj de ha te azért a kb. 2 hónapért amíg kicsi kockára teszed az egészségét...
2014. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kölyköt 8 hetes kortól hozhatsz el. Korábban elhozni törvénytelen. Nem tudom hol nézted, de kenneleket nézegess. Mert lehet, h drágább, de tuti, h fajtatiszta kutyát kapsz. Miért nem jó egy felnőtt? A kölykökkel sokkal több gond van: két óránként séta, az elmaradt kötelező oltások beadatása, szobatisztaságra nevelés.
2014. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, ezt nézd végig és megvilágosodsz: [link]
2014. máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze úgy gondoltam hogy ilyen 9-10 hónaposat szeretnék mert az termésetesen a leg baby-bb amit el lehet hozni...

Azt tudom hogy kissebbet nem lehet...

Köszi a segítségeket :)

2014. máj. 16. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen el lehet hozni…

Nézz a neten tenyésztőket

2014. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha ingyen elvihető, az biztos, hogy nem fajtatiszta máltai.

2. Eladó máltai kiskutyákról tenyésztőknél tudsz érdeklődni, akiknek pedig a névsorát a MEOE honlapján keresztül tudsz megkeresni. Apródos stb. hirdetéseken 10-20-30-50 ezerért hirdetett kiskutyák NEM máltaik, hanem keverékek. A törzskönyv sem biztosíték, a feketepiac tele van kutyatörzskönyvekkel. Mellesleg az anyakutyák az ilyen helyeken általában évente 2x szülnek, ami pontosan ugyanaz, mintha egy ember nő évente szülne 16 éves kora óta. Gondold el, hogy fog kinézni 30 évesen.

3. Az olcsó kutyák a vételárukon megspórolt összeg sokszorosát felemésztik az évek során állatorvosi költségek formájában. Már ha szerencséd van és nem pusztul el az első héten, mert hazudtak az oltásairól.

4. Mi az, hogy nagyon baby????? 8 hetes kornál korábban NEM lehet elhozni kutyát, mert még rászorul az anyjára és a testvéreire. Vagy még szopós kiskutyát akarsz? Kész vagy 1.5 óránként tejpótlóval cumiztatni, kakiltatni, melegen tartani, hogy aztán legyen egy szociálisan fogyatékos kutyád? Mert az anyakutyát semmi nem pótolja.

Hát ha a cumiztatás a szíved vágya, akkor sétálj be egy menhelyre, ahova rendszerint kosárszám visznek még vak, szopós kölyköket, akiket ápolni és nevelgetni kell. Ja hogy azok nem máltaiak. Hát nem.

2014. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi most ez a legutóbbi válasz nagyon hasznos volt :)
2014. máj. 16. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!