Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 Honapos pitt . Velemeny?

11 Honapos pitt . Velemeny?

Figyelt kérdés
...a/125/CAM00064-1-1.jpg
2014. máj. 17. 08:05
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
2014. máj. 17. 08:09
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy cserélj vele helyet és kösd ki magad láncra abba a mocsokba! Ja, hogy neked a lakásod is ilyen? Akkor minden rendben!
2014. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Magadat kösd ki te gyökér. Szerencsétlen kutya és csak 11 hónapos...
2014. máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és a pit egy t. Ennyit illene tudni a saját kutyádról.
2014. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Milyen mocsokba te vad allat.. sima fold van ott ..

es tudtam ha valaki meglassa a lancos kepet eggybol a kikotesrol lesz szo meg arrol hogy nemfoglalkozok a kutyaval...pedig ez nem igaz...

minden nap mozog eleget... viszem futni setaltatni plusz ithon el szoktam engednii hatra viszem a hatso udvarba es ott jatszok vele... tehat van vele foglalkozva mindennap

2014. máj. 17. 08:54
 6/25 A kérdező kommentje:
Barataim is kiszokjak hozni kutyaikat ilyenkoris el engedjuk oket es jatszanak egymassal..
2014. máj. 17. 08:57
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Na, látom az általános iskolát se sikerült befejezned, így nem csodálkozom az értelmi színvonaladon, meg a putrin.

A föld addig föld, amíg nem esik egy kis eső. Onnantól sár. Ha ilyen képet raktál volna föl, akkor senki nem köt beléd:

[link]

2014. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
És azt elárulod mi célt szolgál akkor a kikötés?
2014. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Igen el arulom mi celt szolgall a ki kotes..

Nos mikor kicsinek megkaptam a kutyam elvolt engedve az udvarrban volt aztan ahogy nott pl azthiszem 7 8 honapos koraban viszont mar siman att ugrotta az udvarunkban levo keritest es attmennt a szomszedokhoz ottpedig egyszer ketszer a tyukokat,kacsakat ilyesmi allatokat elhurcolt es aztmondtak haa nem kossuk meg feljelentenek...de attol hogy megvann kotve mindennap elvan engedve van setaltatva futkozva vele...

2014. máj. 17. 09:22
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos keverék egy kevés fajtajelleggel, de ugye tudod, hogy a szomszéd és bárki a kikötés miatt is feljelenthet állatkínzásért mert az a lánc még véletlenül sincs 12m ahogyan azt a törvény határozza. Ha megkötöd legalább a törvényeknek megfelelően tedd, mert ez így állatkínzás amit a törvény büntet.
2014. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!