Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ultrahangos kullancsriasztóról...

Ultrahangos kullancsriasztóról vélemény?

Figyelt kérdés

Ridgeback kutyusomnak keresek kullancs elleni megoldást. Sokat sétálunk erdőben. A nyakörvvel kapcsolatban az a gond,hogy sokszor megázik, kopik, és csak az első pár hónapban fejti ki inkább a hatását. Benti kutya, ágyra is felmehet, ezért gondoltam az ultrahangos riasztóra.


Nektek mik a tapasztalataitok e téren?

Köszönöm előre is a véleményeteket!



2014. máj. 17. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugy vagyok vele mint az ütközési zonával a kocsin nem tudod hogy amiatt élted túl vagy nem de biztos jól jött... tapasztalat szerint(meg pár kutyás szerint) nem volt a kutyában kullancs...most lehet azért mert amugy se ment volna bele lehet azért mert rajta volt ez a csipogó. tavaly volt a kutyánkon egész tavasztól aztán egy őszi balatonuszásnál féletlenül rajta marad ezt már azért nem bírta. tavaly nem volt a kutyába egy kullancs se...idén a kullancsrisaztó nyakörv mellé mászott be egy kullancs a kutyába ugy h nem volt rajta ilyen. most vettem megint ártani nem árt kb 1-1,5 évet bír ki elemet nem nagyon lehet benne cserélni de ha figyeled az akciókat ilyen 2500-3500ft körül lehet kapni(most volt kuponvilágon 2500ért) neten meg 3,5ezer a legolcsobb. a lényeg a lényeg szerintem megéri. nem vegyszeres szoval nembaj ha kutya odadörgölődzik az ágyba ait azért egy vegyszerrel átitatott nyakörvel nem szívesen csinálnék bár azse feltétlenül baj. szoval szerintem ha van egy ridgeback od valószinűleg nem fog anyagi nyomorba dönteni ha veszel és rosszat biztos nem teszel vele.
2014. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zowie ***** válasza:
Én is kipróbáltam de nekünk nem vált be, vonzotta a kullancsokat, tele volt velük a kutya. De ez is olyan dolog, hogy valakinek ez jön be, valakinek az.
2014. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!