Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire gáz végigmenni az...

Mennyire gáz végigmenni az utcán ilyen szerelésben? (10-es skálán)

Figyelt kérdés

[link]


A gatyát nem vállalnám be, de ha ilyen K9 feliratú felsőben, németjuhásszal, rajta police felirattal masíroznék a városban mennyire néznének hülyének?


2014. máj. 17. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért néznének hülyének?
2014. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semennyire szerintem. De nem is érdekelné őket.
2014. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól függ hol...

Az én dobimnak meg németjucimnak is van ilyen k9es hámja, mondjuk nekik security guard dog van ráírva...elég gyakran megnéznek minket, a buszozást viszont megkönnyíti mert sokan hiszik őket segítőkutyának...

2014. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak mert nem tudom, hogy az emberek kapásból arra asszociálnának-e, hogy rendőrkutya vagy arra, hogy "jaj egy sznob, aki rendőrkutyásnak akar látszani"..
2014. máj. 17. 20:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha te jól éreznéd magadat abban a ruházatban, akkor nem mindegy, ki mit gondol?
2014. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont letojom, ki mit gondolna... Pont most készülök k9-es pulcsit venni, plusz terepnacit (nem onnan). Rottweilerem van.
2014. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És ezek a hámok pl mitől jobbak, mint egy nyakörv?
2014. máj. 17. 20:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha az a kutya maximálisan engedelmes, képzett, első szóra csinálja amit mondok, akkor esetleg bevállalnám, bár a police felirat miatt kicsit égne a bőr a képemen, ha egy igazi rendőr jönne szembe. :) Ha viszont a kutya viselkedése bármi kívánnivalót hagy maga után, akkor nagyon ciki egy ilyen szerelés.
2014. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A hámmal tudathatod a világgal, te nem csak olyan snassz, mindennapi kutyás vagy. Mindenki a kedve szerinti feliratot teszi rá. A Police felirattal sem lehet azért minden embert megvezetni, mert nem sok rendőrkutyát látni csicsás hámban munka közben.
2014. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem gáz. Lehet, hogy valaki betojna, hogy "jaj rendőr kutyával", de ha egy munkát sosem látott kutyával vonulsz végig a városon, POLICE felirattal vonulsz végig a városon, ráadásul láthatóan nem is vagy rendőr, az gáz.
2014. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!