Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkertbe magammal vihetem...

Állatkertbe magammal vihetem a kutyáimat?

Figyelt kérdés

lehet nekik jegyet venni, vagy tilos bevinni? :D

Sóstó Zoo-ra gondoltam, közel van hozzánk, hadd lássák már milyen állatokról maradnak le :D



2014. máj. 18. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Általában nem engedik, eddig 3 állatkertben érdeklődtem, egyik helyen sem engedélyezték.
2014. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem miért engednék? A kutya inteligens állat de nem egy gyerek. Nem fogja megérteni hogy mit lát. S miről is marad le? Olyan állatokról amivel Európában élve nem is találkozna? Mert amivel találkozik azt mind meg lehet neki mutatni itt ott.
2014. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem engedik. Se vadasparkba, se állatkertbe.
2014. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem az a kérdés, hogy a kutya lemarad-e bármiről is, hanem hogy mi lemaradunk róla. Azért kellene bevinni, mert jön velünk kirándulni. Ezek után két variáció van. Vagy bejön velünk a kutya is, vagy nem megy be az egész család sem, mert a kutyát nem hagyjuk az autóban aszalódni fél napig amíg mi állatkertezünk. Ilyen egyszerű. A Veresegyházi Medveparkba be lehet vinni kutyát. Ott élnek farkasok is.
2014. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet bevinni.
2014. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Prágában bemehetnek, igen, csak a zárt épületrészekbe nem mehetnek be általában az állatkerten belül. Én egyszer próbáltam meg a saját ebemmel, hát nem ismételném meg. :D

Minden állattól totál lázba jött, és minél közelebbről meg akarta ismerni, mert hát ugye EGYÉRTELMŰ, hogy minden állattal össze kell barátkozni. :)

Így elég fárasztó volt a séta, de az eb kétségtelenül nagyon élvezte. :)

2014. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Sóstói Állatkertbe nem lehet bevinni állatot, de van kiépített kutyamegörző, ahol meg tud várni a kutyád.
2014. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!