Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier Gazdik! Mik...

Yorkshire terrier Gazdik! Mik a tapasztalat, vélemények a fajtával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm :)

2014. máj. 18. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon veszélyes kutyafajta!Elszántan küzd, egyből torokra megy és átharapja bárki nyakát.
2014. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha persze nagyon humoros :d
2014. máj. 18. 17:44
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekünk az van. Nagyon aranyos kis örökmozgó. Nem lehet kifárasztani. Sajnos mi elrontottuk, mindent megengedtünk neki és a fejünkre nőtt:-) Nagyon szeret játszani, olyanokat ugrik, mint egy macska.
2014. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagyon aranyos, szeretni való kiskutyák a Yorkik. Az enyém 8 hónapos. Barátságos, ha jön valaki hozzánk mindig örül még akkor is ha először látja. Olyan cicásan tud viselkedni, ölembe ül. Szerintem ők a legcukibb kutyusok.
2014. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves és hűséges társ. Könnyen tanítható és be tartja otthon a szabályokat. Nálunk is el lett kényeztetve, így kicsit makacs :) de mindehogy nagyon szeretjük.

Nem hullajtja a szőrét és nincs is kutyaszaga. Viszont időnként illik levágni a szőré, körmét, mi hozzánk jár a kutyakozmetikus.

Én minendkinek ajánlanám aki egy kis ölebet szeretne, persze csak lakásba és olyan gazdának aki sok időt fordít rá, mert nagyon igényli a gazdája szeretetét :)(bár ez minden kutyára igaz )

2014. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én yorkim 4 honapos mult,egy veszedelmes sprinter.Nagyon játékos.Okos kis kutyus,mindent gyorsan megtanul.Nagyon gyorsan bele lehet szeretni,egy igazi kis bohoc.Mindig meg tud nevettetni.Bujos kis kutya.
2014. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szuzykaaaa válasza:
Nekem is van egy kis yorkim , kislány nagyon szeret játszani , igazi életre való kiskutyus .. Nagyon meg lehet szeretni ..:).. Igazi kis angyal, persze van aki panaszkodik rájuk de ez a neveléstöl függ és nem a kutyustol :) imádnak szaladgálni, és sétálni is .. :).. Én imádom ezt a fajtát .. :*
2014. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!