Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a barátnőm rajongva imádja a kutyáját?

Figyelt kérdés
Úgy beszél vele mint egy gyerekkel, olyanokat mond neki, mintha a kutya egy ember lenne. Majdnem mindenhova viszi magával sétáltatva, ad neki a kajájából, és egy ágyban is alszanak. Nekem ez már kicsit sok! Főleg ahogy néz rá rajongva... Yorkie kutya amúgy. 23/F

2014. máj. 18. 23:47
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Egyébként okos kutya lenne, sok mindenre megtanította, sokat foglalkozik vele... de szerintem így el van kényeztetve, nem?
2014. máj. 18. 23:51
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Nem a barátnőd az egyetlen ilyen csaj... Tehát normálisnak számít :)
2014. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

nincs abban semmi rossz, ha szereti a kutyáját és törődik vele

azok közül, amiket leírtál, egyik sem kifogásolható

jól érzem, hogy féltékeny vagy a kutyára?

2014. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
12%
El sem olvastam még a megjegyzést, de lemertem volna fogadni h yorkie...sajnos minden második lánynál ez a "divat". Én nem tartom normálisnak, mert annyira nem szeretem a kutyákat, de biztos sokaknak ez a normális. 20/L
2014. máj. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
87%
igen, az a gond, hogy a mai világban kevés az ilyen ember
2014. máj. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 intrepid ***** válasza:
7%
Én is vittem a kutyámat mindenhova, ahova lehetett, nálam nem aludt a lakásban, - kertes ház, saját háza volt, nem is maradt volna meg bent, csirke farháton élt, ha olyan kedvem volt, főztem neki paprikást belőle. Jó kondiban volt, imádott, és tudott is verekedni. 14 évet élt.
2014. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem fajtatiszta yorkie, csak keverék, úgy mentette ki egy kutyatelepről
2014. máj. 19. 00:09
 8/31 anonim válasza:
26%

én pedig úgy vélem, hogy jogos a kérdés, kérdező. és ez szerintem sem normális, ugyanis, ha tényleg úgy bánik vele, mint egy emberrel, akkor kettejük közül a kutya az uralkodó fél, nem pedig a barátnőd. soroljam, miért is probléma ez?

a 2. válaszolónak pedig csak annyit, hogy Afrikában sem csak egyetlen gyerek hal éhen naponta, tehát normális, mert többen csinálják...? mi..?!

2014. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
15%

# 3/8

az ágyban alszik a kutya....Szerinted ez normális?

2014. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Neki normális, neked nem.

Mindenki azt csinál a kutyájával, amit akar (amíg nem ütközik törvénybe). Megszoksz, vagy megszöksz.

2014. máj. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!