Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyton nyalogatja a kutyám a...

Folyton nyalogatja a kutyám a 2 napos sebét. Mit csináljak hogy ne nyalogassa?

Figyelt kérdés
Ivartalanitva lett es nem kapott gallért. Ma kezdte el nyalogatni a sebet es felek hogy kárt tesz benne.. Kistestu es holnap nem tudok ra figyelni mert suliban leszek.
2014. máj. 19. 00:03
 1/8 anonim válasza:
Szerintem valamivel kosdle a sebet vagy valami.. Amikor az en kutyamat ivartalanitottak akkor mondta az orvos hogy nemszabad hagyni hogy piszkalja mert a varratba is kart tehet..
2014. máj. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
H ragasztva van, akkor nem nagy baj, mert már gyógyult annyit. Ha nem, akkor kösd le vagy vegyél rá egy gallért mert kihuzigálhatja a varratot
2014. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél rá gallért, vagy mivel kistestű egy baba rugdalózót esetleg pólót húzz rá.
2014. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Össze van varra, ami felfog szívodni. Próbáltam rugdalozot ragadni de annyira nem tetszett neki hogy morgott rám ugyhogy levettem. Ma megy orvoshoz 5re. Kérjek neki gallért? :)
2014. máj. 19. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérj!
2014. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval morgott a kutyád, te pedig levetted a ruhát? Készülj rá, hogy a gallérért is morogni fog. Akkor azt sem használod? El kellene gondolkodnod, hogy az van, amit a kutya akar, vagy az, amit te akarsz.
2014. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, hogy a kutyád megmorog. Az, hogy erre te gyorsan visszavonulót fújsz még nagyobb gond. Ez nem kívánság műsor, ha a gyógyszert nem akarja bevenni inkább hagyod szenvedni?
2014. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel már késő van gallérért menni, rakd rá azt a kis ruhát és hagyd ott, hadd morogjon magában.

Én egyébként inkább kérdezném meg azt, hogy mit csinálj a kutyáddal, ami kénye-kedve szerint morog rád, mint hogy mit csinálj, ha nyalja a varratot...

2014. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!