Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mérgezés miatt pusztulhatott...

Mérgezés miatt pusztulhatott el a kutyusom? :- (

Figyelt kérdés
3,5 éves német juhász kutyusom elpusztult a szemem láttára. A következő történt. Rendellenességgel született, de szerencsére soha nem volt semmi gond, a kis lábai kicsit gyengébbek voltak, de imádni való, kis dilipók volt. Két hete egyszer csak összeesett, a kis lábával még párat rúg-kapált, majd a szemem láttára megállta a kis szíve. Előző nap volt egy döglött patkány az udvaron,de már ki volt száradva. Lehetett mérgezett is( a szomszéd mérgezte a patkányokat). Másnap eltűnt a patkány. Talán megette a picikém? Nem tudom, nem láttam,de ha tényleg megette, az max. délelőtt történhetett és másnap reggel történt a szörnyűség. Nem volt levert, még reggelizett is és játszott a testvérével. Este is jól bevacsorázott. Lehetett ez mérgezés vagy inkább szívroham/agyvérzés vagy valami hasonló probléma?
2014. máj. 19. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
mi egyszer találtunk egy mérgezett kutyát: hányt, nagyon levert volt, meg nagyon büdös volt. Ő meghalt sajnos, hiába vittük orvoshoz.
2014. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Minden válasz csak találgatás szintjén lehet. Patkányméreg amúgy vérzést okoz mindenhol, ahol nyílás van a testen.
2014. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vérzett sehol sem, semmi jelet nem vettem rajta észre.
2014. máj. 19. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom a kutyusod, még nagyon fiatal volt:((

Boncolást kellett volna kérnetek, akkor derült volna ki miért halt meg. Részvétem:(

2014. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor abban a pillanatban, szinte gondolkozni sem tudtam, eszembe se jutott mérgezés, mivel előtte nem volt semmi jel, hirtelen jött minden.
2014. máj. 19. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!