Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel?

Angol cocker spániel?

Figyelt kérdés
Nem tud valaki egy angol cocker spániel -t ami eladó. Kéne egy olyan kutya de az ára max.20.000 Ft lehet.és lehetőleg Pest megyében legyen máshova nem tudok elmenni érte :( tud valaki?

2014. máj. 19. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a fajtamentőknél:

[link]


Törzskönyvezett, fajtatiszta kiskutyát csak tenyésztőnél tudsz venni, de ott ennyiért nem kapsz.

2014. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a fajtamentést ajánlom, hiszen 20 ezer aprópénz egy kutyáért. Ennyiért csak ideggyenge példányt fogsz kapni szaporítótól, chip, oltás, féreghajtás, törzskönyv, törődés nélkül. Magyarán egy beteg fajtajellegű keveréket. Egy kutya ára 100 ezer felett kezdődik.

De egyébként ha nem sok pénzed van kutyára akkor én javaslom inkább várj még és gyűjts, hiszen a kutyafelszerelések is rengetegbe kerülnek, egy hirtelen jött betegség is sok pénzt elvisz. És akkor még nem is említettem a tápot, ami ha jó minőségű szintén több tízezerbe is kerülhet. Na meg persze kutyaiskola, oltások és egyéb nyalánkságok. Jól gondold meg. Ha pedig ezekre tudnál költeni akkor nyugodtan vehetsz egy egészséges fajtatiszta kutyát egy hivatalos tenyésztőtől, ne a szaporítókat támogasd, csak azért mert olcsóbb.

2014. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom a fajta mentőket
2014. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!