Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek a kutyámnak a...

Zsoca04 kérdése:

Mit vegyek a kutyámnak a Nizorál helyett?

Figyelt kérdés

Van egy 2éves bőrproblémákkal küszködő Shar Pei kutyám.

Folyamatosan bőrproblémákkal küszködik tüzelés után.

Legutóbb már a kutya állapota annyira súlyos volt, hogy féltünk akár az élete a tét. Nagyon hosszú lenne ezt most elmesélnem, de persze ha kell kérdezzetek és elmondom.

Legutóbb egy olyan gyógyszeres kezelést kapott, a lehetségs minden okozó ellen kapjon gyógyszeres kezelést.

Cetirizint kapott (alleria ellen) Suprastát, vitaminokat, és nizorált. A kutya nagyon szépen gyógyúlt. Lassan megszűnt az állandó viszketés és az általa keletzekett sérülések. De most megint túlesett tüzelésen, és újra jönnek a a viszkedések minden nap egyre jobban. Kapja a cetirizint ésa suprastat , de nizorált nem kapni sehol, mert már nincs forgalomban. Segítsetek mit tudnék helyette.



2014. máj. 20. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb ivartalanítani? Akkor nem kéne a sok kencefice, mivel nemes egyszerűséggel nem tüzelne többé.
2014. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De lehet még Nizorált kapni. Nekem van otthon
2014. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De bizzos egyszerűbb lenne. Csak nincs rà 25 ezer forintom , mert nemem sem az égből szorjàk.



Tabletta?? Nem nincs! Mar 2 varosba voltam a gyógyszertarba.

2014. máj. 20. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha most 2 éves, akkor kb másfél éve tudod, h a tüzelés tönkrevágja. Azt ne mondd nekem, h másfél év alatt nem tudtad rá összeszedni a pénzt....
2014. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem íróval... Ennyi idő alatt bőven össze lehetett volna szedni az árát... Ha minden hónapban csak 1-2 ezret teszel félre, már rég ivartalanítva lenne....
2014. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudtuk!! Idővel jöttünk rá

és ivartalanítással sem biztos hogy minden meglenne oldva

vagy próbálj segíteni vagy fogd be a büdös pofád és kussolj barom

ne ide gyere kötöszködni én próbálok mindent megtenni te szerencsétlen

2014. júl. 13. 02:38
 7/7 Drom válasza:

Egyetértek a kérdezővel.

Nekünk ivartalanított szukánk van, ennek ellenére folyton előjönnek rajta a bőrproblémák.

Az állatorvos nekünk is Nizoralt ajánlott éppen ma.

Azt nem tudom, hogy most lehet-e kapni és azt sem, hogy mivel lehetne kiváltani.

De meg fogom kérdezni.

2014. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!