Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két hete tüzelt a bernipásztor...

Zoltán Vigh kérdése:

Két hete tüzelt a bernipásztor szukám. Be os pároztattam a kanommal töbször is. Mikortól tudom megállapítani hogy sikerült e a pároztatás? Mik az első jelei a vemhességnek?

Figyelt kérdés

#kutya #első #jelei #vemhességének
2014. máj. 20. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Mindjárt kapod itt a szaporító szidalmakat. :D

3

2

1:

2014. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
2014. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Már bocs,de ilyesminek azelőtt kellett volna utánajárni,mielőtt szaporításba kezdesz.Az alapokkal azért illene tisztában lenni.

Kb.2 héttel a pároztatás után el kell vinni az orvoshoz,ultrahanggal megnézi és megmondja,mi a helyzet.

Herpesz elleni oltásokkal mi a helyzet?Kapott ilyet a szuka?Ha nem,van esély rá,hogy egy vagy több kölyök elpusztul születés után.

Az ellést úgy intézd,hogy legyen elérhető normális állatorvos,nem házhoz kijárós.Te ugyanis 0 hozzáértéssel nem fogod észrevenni,ha baj van.Az ellés után a szó szoros értelmében napi 24 órás felügyelet!Az nem opció,hogy kint van az udvaron a szuka a kölykökkel és naponta párszor ránéztek.Szukának vemhesség alatt szuperprémium táp,kifejezetten vemhes vagy szoptatós szukának való.

2014. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Bocsánat,4 hetet akartam írni az UH-ra.

Egyébként azért jönnek a "szaporítós szidalmak"az ilyen kérdésekre,mert az ilyen szaporított almokból származó kutyákkal van tele az összes menhely meg gyepi és erősen tele van a tökünk azzal,hogy nem győzzük őket menteni.

2014. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítsége sok hasznos dolgot olvastam az olalról. Egyszer már fialt a kutyusom csak akkor külföldön dolgoztam és a fialás napján értem haza. Végig ot voltam és segítettem a kutyát. De mikor bepárzott akkor kint voltam és nem tudtam hogy mik a jelek. De most néztem meg a melbimbói nagyobbak lettek. Még nincs teljesen két hete hogy pároztattam őket .
2014. máj. 20. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Miért pároztatod a kutyád, ha semmit nem tudsz a szülésről? Ha érdekel ez a dolog, akkor tanulj, készülj, válts ki kennelnevet, és UTÁNA pároztass!

Mert így csak a szaporítók sorába állsz be! A tenyészteni kívánt kutyákat szűrni kell, versenyekre járatni, hogy a kutyák egészségesek, és persze nem utolsó sorban minőségi szülőktől valók legyenek. A versenyekkel meg a szűrésekkel fel tudsz mutatni valamit. Mi okod volt, hogy pároztattad? (ráadásul 2x)

2014. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt megyek elvégzek egy agyműtétet a szomszédon, úgyis sokat olvasgattam róla! Aztán ha nem tudom megállapítani, hogy sikerült-e megkérdezem gyakorin az egészség kategóriában, hátha valakinek van távlátása és tud távsegíteni. Nem vagyok orvos, de úgy szeretek agyműtéteset játszani!

Kérdező: te nem fogod fel hogy mindenféle szaktudás nélkül ÉLETEKKEL szórakozol?

2014. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!