Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súlyhúzásra melyik kennelből...

Súlyhúzásra melyik kennelből érdemes kutyát venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék az amstaffom mellé egy másik kutyát, amivel tudnék súlyhúzásban is versenyezni (az amstaffom show vonalú, nem is nagyon szeret húzni).

Valaki tud olyan amstaff, vagy pit bull kennelről ahol ilyen munka vagy sportvonalú kutyákat tenyésztenek?


2014. máj. 21. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik menhelyre vagy fajtamentőkhöz benézel, lesz olyan pörgős kutya, amilyet keresel, nem kell ehhez kennel. A lényeg, hogy bolondmód rá legyen kattanva labdára, rongyra, sípolós játékra, akármire, amivel lehet motiválni. Ha az megvan, nagy gond már nem lehet.
2014. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam, de náluk nincs az megszabva, hogy csak hobbikutya lehet? Tehát sportolni is lehet vele?
2014. máj. 21. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ki az a hülye, aki nem ad sportolásra aktív kutyát? :D A legtöbbjüket eleve úgy is hirdetik, hogy sportos gazdát keresnek neki, mert aktív a kutya, ugrálni fognak az örömtől, ha megtudják, hogy akarod rendesen mozgatni.
2014. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor az örökbefogadás lesz. Köszi. :) Csak gondoltam, hátha a súlyhúzást nem támogatják, vagy ilyesmi.
2014. máj. 21. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítási kötelezettséggel adnak ki kutyát, tehát tenyészteni nem lehet őket, de attól még sportra miért ne adnának? Egyébként ki kell menni egy-két versenyre, rengeteg kennel képviselteti ott magát, ott érdemesebb lenne érdeklődni, mert pit kenneleket neten nem nagyon fogsz találni.
2014. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!