Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért engem hibáztat mindenki,...

Miért engem hibáztat mindenki, mert felidegesít a szomszéd kutya órákig tartó egyfolytában ugatása? Titeket nem idegesít, amikor már 1,5 órája megállás nélkül az ugatást halljátok?

Figyelt kérdés

Mindenki engem oktat ki, hogy én tehetek róla, hogy idegesít! De ki tehet róla ha nem a kutya és a szomszéd aki kirakta láncra az ablakom alá szinte?


A szomszéd kutya szinte az ablakom alá van kiláncolva. És nem foglalkoznak vele, nem viszik sétálni, nem játszanak vele, amit láttam foglalkozást a kutyával, hogy elengedték a láncról és szaladgált a kertben! Ennyi ez is kb 5x volt 1 év alatt!


És felidegesít, hogy rákezd ugatni órákon át megállás és pihenés nélkül! És a szüleim, meg mindenki engem okol, hogy "Engem nem zavar, meg se hallom, Te idegesíted fel magad ezen!"

Ja de a szüleim szobája a ház másik felén van! Én meg olvasok,, és már amikor olvasás közben 1 órája azt hallom, hogy "vau, vau, vauvauvau!" akkor kezd felmenni a pumpa bennem!

Nézek ki az ablakon, hátha jött a postás, vagy ott 1 macska, vagy kóbor kutya de nincs kint senki az utcán!

A semmire ugat 2-3 órán át a kutya!


És hangosítom fel a filmet, és már majdnem nem tudom tovább tekerni a hangot, és még mindig hallom, hogy "vau vauvauvuavua!"



Most miért én lennék a hibás, mert idegesít az órákon át tartó kutyaugatás?

Ti kutyások vagytok, szeretitek a kutyákat, de titeket tényleg nem érdekel, ha órákig hallgatjátok a kutya csaholást?

Mindenki engem oktat ki, hogy "te idegesíted fel magad rajta! Én nem hallom érdekes módon!" Ja, a ház másik felében én se hallom úgy mint az ablakom alatt!


Most tényleg én vagyok a hibás? Ti nem lesztek idegesek kicsit ha már 1,5-2-3 órája megállás nélkül a kutyaugatást hallanátok a szobátokban?

17/f



2014. máj. 21. 14:02
1 2
 1/20 anonim válasza:
77%
Bazki,mintha csak én irtam volna ki a kerdest, csak nálunk a sajat kutyank ugat egész éjjel, es én vagyok a hülye mert nem tudok tole aludni. Persze, ha Megkérem a szüleimet h legyen az o ablakuk alatt, akkor megy a szajhuzas...
2014. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Platypus ***** válasza:
94%
Én szeretem a kutyákat, de attól még igazat adok neked. A kutya gazdája a gyökér, szegény kutya csak egy áldozat, de attól még borzasztó idegesítő órákig hallgatni ahogyan szenved. Nem a semmire ugat, hanem kínjában, mert soha nem történik vele semmi. Próbálj meg beszélni a szomszéddal. Ő a felelős, ő az egyetlen aki javítani tud a helyzeten.
2014. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Szegény kutya nem hibás. Ő a gazdájáért ugat.

Én feljelenteném a francba az illető gazdát különben.

2014. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Cserélj szobát a szüleiddel.
2014. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Tizedszer írod ki ezt a kérdést, nem unalmas még? Most találj ki valami mást.
2014. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Az igazság az, hogy a szomszéd kutyája is ugat egész nap: macskát, vakondot, cigarettás embert, rossz arcú valakit. Ezek nem jutnak el hozzám, hogy felfogjam.Azaz nem hallom meg.Ha a postást ugatja, azt nem lehet mással összetéveszteni, s nem is hagyja addig abba, míg meg nem nézem a postaládát. De mivel elromlott a csengőnk, még csontikát is szoktam neki adni, hogy így hívja fel a figyelmemet.

Szóval lehet ez idegállapot /vagy rossz hallás:)kérdése, de én fel sem veszem, ha ugat. De az is igaz, hogy nem az ablakunk alatt van a helye.

Cserélj szobát a szüleiddel!

De így biztos behergeled magad, s egyre jobban idegesít, minél jobban figyeled.

2014. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha elérhető közelségben van a kutya, ablak kinyit és egy vödör víz rázuhint. Gyorsan, egyszerre.
2014. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem veled van a gond. Szerintem jelentsd be állatvédőknél a szomszédot, az a legjobb, amit tehetsz.

A szomszédoddal fölösleges beszélned, kizárt, hogy egy ekkora gyökérhez eljutna a mondandód.

2014. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen igazad van, én is meg tudok tőle őrülni!!!! Nem értem, hogy az ilyen embereknek MINEK kutya!?!?!


És sajnos az ilyen emberrel nem lehet beszélni. Az is érdekes, hogy az ugatós kutya gazdáját soha nem zavarja, saját kutyája csaholása.


Olyan szép is lenne, hogy átkopogok a szomszédhoz és mondom neki, "elnézést, szegény kutyája azért ugat ennyit, mert egy 2 m-es láncon lóg egész nap. Kérem foglalkozzon vele többe és naponta 2 szer vigye el sétálni."

Erre a szomszéd megköszönné a tanácsot és onnantól így gondozná kutyáját.


Nem túl életszerű, nem gondoljátok? Ilyenről még soha nem hallottam...

2014. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
7# kiskorodban amikor te sírtál, vagy éppen rosszat csináltál, nálad is alkalmazni kellett volna, hogy egy vödör vizet ráöntenek arra a bu..zi fejedre te nyomoréék! te meg kérdező , ha ennyire zavar, miért nem jelented fel őket hogy nem foglalkoznak a kutyával? csak rinyálni tudsz hogy , ez zavaar , meg az zavaar, de tenni érte nem tudsz , csak nyomi kérdéseket ki írogatni , és itt várni a sok állatkinzó gee...citől az értelmes válaszokat! adjál neki enni vagy valami! legyen már eszed!
2014. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!