Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alvemhes kutyam lehet potanyuka?

Alvemhes kutyam lehet potanyuka?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van teje rendesen, simán. A természet eleve arra találta ki az álvemhességet, hogy az alfa pár kölykeit a többi szuka is képes legyen gondozni. Egy próbát biztosan megér :)
2014. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Elképzelhető. Nálunk egy olyan kutyus játszott pótmamát, aki nem álvemhes és kiskutyája sem volt soha. Egyszerűen beköltözött a kicsikhez és elkezdte gondozni őket. Még teje is lett és megszoptatta a kutyusokat. Csak annyi időre jött ki tőlük, amíg evett, vagy elment a dolgát végezni.
2014. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 igen, ezt hívjuk álvemhességnek és nem kell hozzá egyszer sem ellenie a kutyának. Tüzelés után minden szuka álvemhes, csak nem mindegyiken ennyire látványos.

Egyébként azt hallottam ha semmi nem használ már akkor még jót is tesz nekik a pótanyaság. Mindenesetre én nem várnám meg a következő tüzelést, hanem elvinném ivartalanítani, mert a rendszeres álvemhesség drasztikusan megnöveli a rák kockázatát.

2014. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KutyaFanatic ***** válasza:

Szia, szerintem olvasd el ezt is:


[link]

2014. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!