Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle? Szerintetek milyen kutya?

Beagle? Szerintetek milyen kutya?

Figyelt kérdés

tapasztalt gazdiktól kérdék véleményt a beagle kutyával kapcsolatban. ha van kedvetek akkor nyugodtan írhattok privibe is.

Előre is köszi!


2014. máj. 22. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Nekem nincs de van a környéken vagy 5 mind idegbeteg kis görcs komolyan ,szerintem túlvannak tenyésztve
2014. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk 2 lakik a környéken, ha véletlenül kutyasétáltatás közben találkozunk velük, mindkettő szinte habzó szájjal, vadul ugat már messziről és neki akarnak menni az enyémnek... persze ez nem jelenti azt, hogy egy normálisan szocializált és megnevelt beagle is ilyen. Ezek szerintem semmilyen nevelést nem kaphattak, azért ilyenek.
2014. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismertem olyan beagle-t, aki egyáltalán nem volt szocializálva, mégis barátságos volt mindenkivel. Mindenkivel, mivel szökős volt és sokat csatangolt az utcán. Szerintem nem szabadna kedvencként tartani ... a kedvenc sokaknál annyit jelent, hogy maximum kerülnek egyet a környéken pórázon. Egy beagle féle kutyának ennél sokkal több kell. Az agyát is le kell fárasztani és mozgatásnál is több kell a sétánál. Minimum egy kutyás sport (akár agility).
2014. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
28%
Nekem beagle kutyám van.Nagyon makacs, de rendkívül okos.Ha nem kap nevelést akkor 2 éves kora után szinte lehetetlen megnevelni.Egy tipp:Ha megvered akkor nagyot üss azt megjegyzi és akkor nem kell állandóan bántani.Csak így lehet nevelni.
2014. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nekem 2 beagle kutyusom van... a kan kutyus 5 éves, imád játszani és az emberek közelébe lenni, folyton rohangál, nagyon okos, igaz elég sokszor rossz de nem lehet rá haragudni... általában az emberek azt hiszik róla h hamis mert sokat ugat, de ő csak azt szeretné ha mindenki megsimogatná:)

a szuka kutyus ő teljesen az ellentéte a fiú kutyának, nagyon nyugodt természete van, inkább aludni szokott mint rohangálni, nagyon szófogadó és egyáltalán nem rossz

2014. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
és még valami a beagle kutyákról... nagyon nagyon szeretnek ásni
2014. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lipusz Eszter válasza:
Egyszer volt beagle kutyám, és sohatöbbé!! Rettenetesen makacs!
2014. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nekünk 2 beagle kutyánk van.

Szeretem őket nagyon soha soha nem adnám senkinek,de....

Ha újra kezdhetném vagy ha már ők nem lesznek, SOHA többé:)

2014. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt,mindent szétszedett,nehéz volt nevelni,folyton megszökött de úgy hogy képes volt a kerítésen is átnyomni magát. Hűségesen visszajött..egy darabig. Megszökött..azóta nem láttuk...
2014. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beagle kutyánk van, Párommal! Imádnivaló, két éves elmúlt, és még mindig tud új trükköket tanulni! Szófogadó, szobatiszta! Nem makacs és imádja a pociját meg az alvást! Annak a hozzászólónak, aki szerint meg kell verni, nagyot kell ütni, ha nem fogad szót, üzenném, hogy SOHA az életben ne legyen kutyád! Nem érdemled meg!
2014. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!