Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a fressnapf legnagyobb...

Melyik a fressnapf legnagyobb áruháza? Én kettőről hallottam, hogy ilyen xxl, van több is?

Figyelt kérdés
Azt hiszem újbuda és kispest, melyiket ajánljátok?
2014. máj. 22. 19:33
 1/5 Zowie ***** válasza:
Szia! Nemrég nyílt egy az Euro Park mögött is (19. ker) az is XXL
2014. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zowie ***** válasza:
Kispest,amit az előbb írtam, most nézem:DDD Voltam ott 1 hete nagyon jó, még külön elkerített rész is van ahol lehet foglalkozásokat tartani a kutyáknak, igaz nem valami olcsó
2014. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az egy dolog hogy nem olcsó :D de én hallotam 10percet az egyikből... kicsit kivoltam miatta hogy ezért van aki fizet.. nah mindegy is.


Ami szerintem nagyon jó az ami a reptérnél van. Van Outlet sziget és ott nagyon tuti dolgok vannak kb féláron. 7000vettünk akkor ágyat amibe egy moszkvai simán elfér. Oda ha másért nem ezért megéri elmenni körbenézni. Igaz az nem xxl.. De az xxl be sincs több kutyás dolog max a "suli" a halak hüllők macskák része lett nagyobb benne inkább

2014. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zowie ***** válasza:
Szia! Nagyon kiábrándító volt, amit hallottál?:DDD Mert foglalkozást nem láttam
2014. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nagyon nem, csak egy éppen xarrá frusztrált kutyát rángattak vissza pórázon a néni lába mellé.

És azzzal az utasítással lett elengedve a néni hogy a flexi nagyon jó, csak tartsa mindig maga mellet a kutyáját vele.. és ha csak megengedi akkor mehet (utóbbi mondat talán az egyetlen ami helyes volt :D)

2014. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!