Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a 2 hónapos pitbull kölyök...

Ha a 2 hónapos pitbull kölyök harapdálja a kezemet /ha rászólok általában abbahagyja de újrakezdi/, a páromét viszont nem, akkor őt jobban tiszteli mint engem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább jobban szeret veled játszani.
2014. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
8%
A kutyák csak egy alfát fogadnak el,és az a párod jelen esetben,később letépi a karod.😨
2014. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos babakutya.Szimpibb vagy neki, majd leszokik róla.
2014. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a párod nem hagyja, hogy rágcsálja te meg nem tudod hatékonyan letiltani. Egy ekkora baba kutya mindent és mindenkit rágcsál, így ismerkedik a világgal. Azért vagy a gazdája, hogy megtanítsd neki mit lehet és mit nem. Ne várd, hogy magától elmúlik, mert akkor már most nézheted a tapéta és bútor akciókat, mert egy kamasz kutya egyedül a lakásban elég komoly rombolást tud véghez vinni.
2014. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Body-Builder ***** válasza:
egy nevelt pitbull nem támad emberre! és egy jol nevelt pitbullnál nincs falkavezér hanem család lessz! én két pitbull gazdija vagyok a csalad bol mindenkire halgatnak es mindenkit védelmeznek és ami a pláne hogy a gyerekekeket nagyon imádják!a kutyat nem egy gazdásra kell nevelni ! hanem családcentrikusnak!
2014. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!