Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nincs kint kutyát bevinni...

Ha nincs kint kutyát bevinni tilos tábla, felirat, akkor belehet vinni?

Figyelt kérdés
konkrétan a helyi falusi postánkra hoztam be, egyébként kint hagytam volna csak egy nagyobb kutya nekiugrott...
2014. máj. 23. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
szerintem be csak ne szarjon oda
2014. máj. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de azért kérdezd meg.
2014. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben. Nagyon sok helyen nincs kint a tábla, mégis tilos kutyát bevinni.
2014. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Törvényileg csak oda nem lehet ahol élelmiszert készítenek. De pl cukrászdába van hogy beviheted, hiszen nem a konyhába viszed ahol készül a süti. Mi mindig megkérdezzük, ha nincs kint a tábla.
2014. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sippara ***** válasza:
Törvényileg tilos bevinni élelmiszert árusító boltokba, kórházakba és gyógyszertárakba, étteremnek/kávézónak/cukrászdának csak arra a területére nem mehet, ahová a sima civil vendég sem (konyha, sütöde, előkészítő- és tárolóhelyiségek). Minden ezektől eltérő esetben a hely tulaja dönt arról, hogy bevihetsz-e kutyát, amit jelezHET táblával, de ha nincs kint tábla, akkor is joga van azt mondani, hogy nem viheted be. Érdemes kérdezni.
2014. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!