Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Fressnapf drága üzletnek...

A Fressnapf drága üzletnek számít? "Kezdőcsomagot" kell vennem az új kutyusnak. Általánosságban olcsóbbak lehetnek a kis kutyás boltok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom szerint jobban jössz ki vele, mint a kisboltokkal. Németjuhászom és macskám is van, általában ott vásárolok nekik (kivéve, ha valami sürgősen kell, akkor van a sarkon egy kis állatos bolt, de az drágább...)

Nagyobb a választéka, és néha akciókat is ki lehet fogni. De ez csak az én véleményem :)

2014. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tápot tekintve drága. Én webshopról fogom a kaját rendelni, de arra jó, hogy pici kiszerelésben megvegyem a többféle kaját, hogy kipróbáljuk, melyik jön be a kicsinek.
2014. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem neten jobb minőségben és olcsóbban lehet kutyacuccokat venni.

Mi is Fressnapos-ok voltunk, de ami olcsó az olyan is. Áttértünk a netre. Mondjuk az mellettük szól, hogy segítőkészek.

2014. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 23. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Internetet ajánlom én is. Nem kell kis kiszerelésben vásárolni és lesni milyen kaja jön be neki, mert a kutya nem válogathat, nem is fog ha nem hagyják neki. Úgyhogy én tápot is a netről rendelnék nagy kiszerelésben, ingyen házhoz is szállítják, illetve a játékok, fekhelyek, tálak is sokkal olcsóbbak. A Fressnapf a legdrágább hely a világon, a nagyméretű jó minőségű ágyak pl. 30 ezernél kezdődnek, én a neten 7 ezerért hozzájutottam, csak a viszonyítás végett.
2014. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő drága. Rendelni olcsóbb az ilyen cuccokat, bár ugye hátránya az, hogy nem lehet megnézni személyesen, megtapogatni, stb...

A kölyök kutyánknak én a fressiben vettem nyakörvet, pórázt, de amit csak lehet, inkább rendelem.


Pl. a fressiben a scalibor nyakörv 6000 ft körül van, én meg 3500-ért rendelem.

2014. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megtapogatom a neten vásárolt cuccokat is. Bemegyek a fresibe ott próbálok akár, és ha tetszik haza megyek és megrendelem ^^
2014. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!