Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám már megkapta a veszetts...

Kutyám már megkapta a veszettség elleni oltást. Most meg a doki beadta, neki a Caningen L, Caningen DH ppi. Nem igazán értettem mire is. Mire valók? Pláne, hogy meg kell ismételni két hét múlva?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 14:20
 1/4 A kérdező kommentje:
6 éves a kutyám.
2014. máj. 23. 14:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek ha jól tudom, a Leptospira és a kombinált oltások. Ha eddig nem kapott ilyet akkor azért ismétli szerintem. Mondjuk miért nem mondta el a doki, hogy mit adott be?
2014. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nos, volt egy másik kutyám is, és nem kapta meg a Nem kötelező védőoltást, és már sajnos nem tudta megmenteni. Szerinte az oltás hiánya volt a baj. Azt mondta, hogy érdemes lenne beoltani a másik kutyát is, ez ellen, ha letelt a két, hét, hogy lássuk, nem kapta-e el a ferőzést. Szerencsére kutya baja! :)

Így beadta az oltást..., ennyit tudok.

2014. máj. 23. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendes orvos. 2 hét múlva vidd vissza, ismételjétek meg az oltást! Ugye nem akarod őt is elveszíteni?
2014. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!