Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya haza szállításának...

Kiskutya haza szállításának módjában kaphatok segítséget? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
A kiskutya 8 hetes és Budapestről hoznánk haza Pécsre . Ami úgye két óra . Valami tanács amit érdemes be tartalom ??

2014. máj. 23. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Elsőnek is vigyetek magatokkal egy doboz féleséget, valami ilyesmit:

[link]

Az útra vigyetek nyakörvet/hámot és pórázt, esetleg 1-2 játékot amivel játszhat.Vigyetek kutyatápot, "bogyókat" is.És ilyen víztartót, valami ilyesmit:

[link]

Az úton legalább 1x meg kell állni hogy a kutyus elvégezhesse a dolgát.Valószínűleg érezni fogjátok ha a kutyusnak kell kakilnia, és akkor megbírtok állni.

Ja, és a dobozba rakjatok takarót, törölközőt, olyat amit nem sajnáltok mert biztos befog pisilni, lehet hogy ha nem veszitek észre akkor kakilni is.Mi a kutyust úgy hoztuk haza hogy a szüleim vezettek, én meg hátul az ülésen ültem mellettem a dobozban a kutyussal. :)

Azt hiszem mindent leírtam.

2014. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen nagyon hasznos lesz !! :)
2014. máj. 23. 16:35
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Mi Pestről Debrecen mellé hoztuk haza a kölykünket. Kocsival hoztuk, az ölemben utazott.


Mivel most meleg van, így ha lehet, álljatok meg többször, itassátok meg és szellőzzön jól az autó, de azért ne legyen huzat. Szerintem kb. ennyi. Ha normális helyről van, akkor a tenyésztő ad valami rongyot, amin rajta van az otthon szaga és azon nyugodtan ellesz a kutya.

2014. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

3-as vagyok.


Nálunk a tenyésztő külön kérte, hogy az ölemben legyen a kutya, hogy a kapcsolat/kötődés ezzel is épüljön. Persze azt is mondta, hogyha nagyon nincs el, akkor rakjam le a lábamhoz.

2014. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oke rendben majd meg lattom hogy lesz !! Köszönöm :)
2014. máj. 23. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Mi a 2. kutyánkért egy Szolnok melletti faluba mentünk, és Bajára hoztuk a kutyust, kb. 2 és fél óra.2x álltunk meg, egyszer azért mert mondtam a szüleimnek hogy wc-znie kell, kellett is neki, másodszorra pedig csak téves riasztás volt. :) 2-szer rápisilt a takaróra, meg a dobozból folyamatosan kimászott az ölembe, de féltem hogy az ölembe pisil ezért vigyáztam. :)

2014. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét:

A tenyésztő nekünk egy párnát adott amin a kutyus mindig aludt, azért adta mert a kiskutya nagyon szerette azt a párnát.De az úton rápisilt ezért még nem adtuk neki vissza, meg eleve már valameddig megrágta a párnát. (szüleim félnek hogy megeszi a szivacsot a párnában és baja lesz) Pedig a szüleimnek már ezerszer mondtam hogy mossák ki a párnát és adjuk neki oda, de hiába.De jól elvan, az a lényeg. :)

2014. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben még egyszer köszii ;) Uuu már nagyon várom *-*
2014. máj. 23. 17:35
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok újra:

Vigyetek egy kukás zacskót is, hogy ha esetleg rá wc-zik a takaróra, törölközőkre akkor beletudjátok rakni, vagy esetleg egy sima zacskót. :)

2014. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És, amivel az egyik kutyámnál ráfáztam: indulás előtt ne egyen a kutyus, mert behányhat a kocsiban!

Én jövő hét végén megyek a kutyámért, már tiszta ideg vagyok :))) (és még nem tudom, mi lesz a neve)

2014. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!