Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám ismétlődő mozdulatokat...

Kutyám ismétlődő mozdulatokat csinál, mintha "beakadt" volna?

Figyelt kérdés
Például áll a kajás tálja előtt, és le-föl emelgeti a fejét, bele a tálba, ki a tálja elé, egymás után vagy 30-szor, és csak utána túr bele és kezd el rágcsálni. Ez mi lehet? Azt se tudom eldönteni hogy ez önkéntelen mozgás-e, vagy akar ezzel valamit és direkt csinálja. Valaki látott már hasonlót?

2014. máj. 25. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi történik, ha megpróbálod ebből kizökkenteni? Milyen gyakran fordul elő, és milyen helyzetekben? Konkrétan milyen mozdulatokba "akad bele"? Állatorvost kérdeztél-e már erről?
2014. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt hogy megböktem finoman, és ugyanúgy csinálta, gondolom ha valahogy jobban elvontam volna a figyelmét, akkor felfigyelt volna. Volt olyan is, amikor a megbökésre felém kapta a fejét, és nézett, mintha azt kérdezné, "mi van?" mintha nem is tudná mit csinált eddig.
2014. máj. 25. 21:07
 3/3 A kérdező kommentje:
A legtöbbször abba "akad bele", hogy fel-le kapdossa a fejét, mintha gyorsan felszagolna, majd lehajtja a fejét és lent is szagolna valamit, ezt képzeld el egész gyorsan váltakozva, és vagy 30-szor egymás után, kapkodóan. Olyan heti 1-2-szer látom ezt csinálni. Orvossal még nem sikerült beszélni róla, újabb keletű dolog.
2014. máj. 25. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!