Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "90 - 120 g" ez az adagolást,...

"90 - 120 g" ez az adagolást, étkezésenként éri, vagy egész napra?

Figyelt kérdés

Kiskutyának napi 4× kell ennie


itt van alul a táblázat:

[link]


2014. máj. 25. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Naponta ennyi gramm kell. 4 részre elosztva.
2014. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*érti
2014. máj. 25. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy napi adag
2014. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A standard testsúly a felnőttkori súlyt jelöli. Amennyi lesz nagykorában körülbelül.
2014. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem értem, hogy mennyit kell neki adni :-/
2014. máj. 25. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb. 30 grammot egy alkalommal. 120/4=30

De majd úgyis rájössz gyakorlatban, a napi 120 gramm, sok vagy kevés a kölyöknek.

2014. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

saját tapasztalat: "nálunk" a táblázat baromira nem vált be, pedig eleinte én is rendesen kimértem. azt vettem észre, hogy nagyon kevés volt a kutyának.

most már inkább figyelem a kutyám táplálkozását ( naponta csak kétszer kap )és a súlyát, mozgását, kedélyállapotát. van mikor nincs kedve ( front stb. ) enni, van mikor falna.

szerintem inkább figyeld meg a kutyád, és a székletét is ( színe+állaga+szaga ), és ehhez igazodj.

és tápja is válogatja.

2014. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 90-120 gramm a napi adag, ezt reggel kiméred és annyi részre osztod, ahányszor etetni akarsz. Ha négyszer, akkor négy részre.


Ez csak egy iránymutatás, nincs két egyforma kutya, majd látod, hogy hogyan reagál rá, fogy-e vagy hízik. Ha kevés a 120 g, adjál többet, ha sok, akkor kevesebbet.

2014. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!