Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talaltam 1hetes kutyusokat....

Talaltam 1hetes kutyusokat. Van szuka kutyank. Elfogadja oket. Allvemhes. Vedi oket. Lesz teje?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Beszélj inkább egy állatorvossal, vagy a hozzátok legközelebb eső menhellyel.
2014. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Vidd menhelyre őket és fogadj be kutyákat, mert nem lesz vége.
2014. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lesz neki teje. Ha a kölykök nem próbálnak meg szopni, akkor kend be a cicijeit valamivel, amit ő maga lenyalogathat, ezzel könnyebben beindul a tejtermelés. Ha vadon lenne falkában, és az alfa nőstény kölykezne, akkor ő is szoptatná a kicsiket, ez egy természetes folyamat.


Szerintem ne add le a kicsiket menhelynek, mivel egyébként is az lenne, hogy keresniük kéne nekik egy ideiglenes befogadót, amire te is ideális vagy. Viszont vedd fel a kapcsolatot egy menhellyel mindenképpen, hogy hirdessék meg a kicsiket a honlapjukon, mert így a kölyköknek sokkal nagyobb esélyük lesz a befogadásra.

2014. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!