Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy néhány...

Miért van az, hogy néhány kiállításon még CAC-ért is kapnak az emberek kupát és szallagot, de rengeteg helyen egyáltalán nem kapsz semmit csak egy kártyát?

Figyelt kérdés
Eddig kettőn voltam mind a két helyen csak kártyát kaptam. Ismerősöm meg tölti fel a képeit és mindenhol még a CAC-ért is ( rá van írva a kupára) kupát kap és szalagokat.
2014. máj. 26. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
CAC-ért nem kap kupát meg szalagot sehol se. Viszont, ha valami nagyobb címet kap, akkor a kapott szalagra/kupára ráírják, hogy milyen kiállítás (xy CAC vagy xy CACIB), szerintem ezt értetted félre. A szalagon meg a kupán rajta van az is, hogy miért kapta, szóval ha a CAC-on kívül látsz ott más betűszót is, akkor az az.
2014. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az illető CAC-ot és BOB-ot kapott.
2014. máj. 26. 08:57
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nah, a BOB-ért nagyon is jár a kupa. :) Kupát még az RBOB is kap, mert az nagy dolog.
2014. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem, bocsi, szerintem az RBOB már nem kap, az az RBOG, összekevertem. A BOB a "best of breed", de azt mindenhol HFGY-nek szokás írni. Lényeg a lényeg: a BOB kap kupát.
2014. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, HFGY, ha magyar kiállításról beszélünk. Még meg kll innom a kávémat, ne haragudj.
2014. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen??? Akkor én elfelejtettem kikérni ezek szerint XDDDD
2014. máj. 26. 09:03
 7/10 Akiteki ***** válasza:

R.BOB biztosan nem kap semmit, mert olyan cím nincs. :D :D :D

Egyébként klubkiállításokon szoktak adni az osztálygyőzteseknek is valamit. De az ember nem azért megy, egy idő után csak útban van a sok kübli. A világkiállításon egy rozettát adtak, szívesen elcserélném az összes serlegemért. :)))

2014. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy összekevertem. xD Mikor már átküldtem, akkor gondolkoztam el rajta, hogy a B nem jelentheti, hogy Group xD


Akiteki, azért 1-2 serleg meg szalag még elviselhető, nekünk az 1 db kupánk meg a 3 szalagunk olyan jól mutat a nappaliban. :)

2014. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Nem mondom, nekem is jól mutat. Csak mikor takarítani kell! Néha nevetünk itthon, hogy mi is mennyire körbeörültük az első serlegünket. Most meg jobban értékelem, ha valami különlegességgel lepnek meg. Pl. Salgótarjánban üvegplaketteket adtak a csoporthelyezetteknek, Szilvásváradon meg fa táblát.
2014. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én már készítettem üveg vitrint. Szépen mutat, nem megy oda olyan sok por be. Már csak fel kell tölteni.
2014. máj. 28. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!