Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legerősebb, legfélelm...

Melyik a legerősebb, legfélelmetesebb kutya? (most nem csak a nagyság érdekel, hisz kis kutya is lehet félelmetes)

Figyelt kérdés
én a Rottweiler-re tippelnék. Erre a kutyára ha ránézek (akár képen is) egyfajta rémület vesz rajtam erőt, ennek a kutyának még a tekintete is gonosz.

2014. máj. 26. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Anyám borogass, de nagy az Isten állatkertje :(((
2014. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Neked lehet, hogy a roti az. Nekem nincs ránézésre félelmetes kutya. Gonosz tekintetű kutya meg nincs.
2014. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Ez emberfüggő, hogy kinek melyik kutya a legfélelmetesebb.


Én egy kaukázusival, káj-al, vagy hasonló kutyával nem szívesen futnék össze az utcán pl.


Egyébként a rottweilerek látványa sem tölt el megnyugvással, főleg ha összefutnék egy gazda nélkülivel az utcán, pedig nekem is van egy kan.

2014. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Pl. kuvasz, puli. De biztosan van még sok olyan, amitől megijednék. Attól függ, hogyan viselkednek.

De ez a kettő fajta nem szimpatikus.

2014. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
a bernáthegyiktől nagyon félek... hiába jámbor, de akkora mint egy medve :/
2014. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ő.


[link]

2014. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

utolsó: az csak simán ronda :D


jah, a bernáthegyi is nagy kutya, de szerintem az jámborabb fajta, nincs olyan félelmetes kinézete azért, mint ahogy a pireneusinak sem. a rottweiler-en kívül még ezek félelmetesek számomra: dobermann, pitbull, bullterrier...

2014. máj. 26. 16:07
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Én szeretem a Rottweilereket, nem félelmetesek szerintem, de viszont nem szeretném azt hogy ha befordulok az egyik utcasarkon akkor összefutnák egy rotival, akkor tuti megijednék.Pláne ha nincs mellette a gazdája, akkor még jobban félnék tőle, de amúgy szeretem a rotikat.Meg vannak a pitbullok.Nem félelmetesek ők sem, de egyszer pl. a kutyámat sétáltattam, jobbra nézek az út másik végén egy szabadon levő pitbull.Nagyon megijedtem, mivel az én kutyám egy labi, meg hát szabadon egy forgalmas útnál (az egyik autós majdnem elütötte mivel a kutya kiszaladt az útra) , a gazdája meg kb. 50 méterrel mögötte.Vagy is ez a 2 fajta van amitől megijedek ha szabadon van, de félelmetesnek egyik sem annyira.

Na, látom ezt jól megfogalmaztam... :D

2014. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

8-as vagyok:

A dobermannok azok tényleg félelmetesek (szerintem).Eddig csak képről láttam dobit, vagy esetleg filmben, de ha meglátok képen egy dobit már kiráz a hideg. :)

2014. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát igen, a dobermann is félelmetes, mivel olyan katonásan, fenyegetőzve áll már nyugalmi pozícióban is. De szerintem a rottweilernek szélesebb a pofája, nagyobbat tud harapni :)
2014. máj. 26. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!