Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Junior táp felnőttnek?

Junior táp felnőttnek?

Figyelt kérdés
Megszorultam anyagilag eléggé. A kutyám viszont nem bír elrágni bármit, konkrétan csak a kis szemű, kistestűeknek valókat. Arra gondoltam, hogy a darling árfekvésű tápok junior változatát veszem neki most egy ideig, a kölyöktápok elvileg olyan kis szeműek, mint a kistestűeknek készültek. Viszont nem lesz baja tőle? Tudom, hogy más összetételűek, és nem felnőtt kutyára vannak "hangolva", de most így hirtelen nem tudok jobbat kitalálni. Szerintetek 2-3 hónapig belefér ez a megoldás? Vagy tudtok más megoldást? Yorki kutyusról van szó amúgy.

2014. máj. 26. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vennék Junior tápot felnőtt kutyának, bár van, akinek bejön.
2014. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a junior tápok nem drágábbak?

ilyen darling szintű vacakokat nem éri megvenni még így se... állítólag az aldiban kapható valami nem annyira vacak táp.

2014. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Imola Ágnes ***** válasza:
A Darling és családja eleve nagyon rossz választás. Mivel alig bír rágni, gondolom idős kutyáról van szó, a májának pedig nagyon árt a magas proteintartalom, ami a junior tápokban van. Keress neki valamilyen normális felnőtt tápot, ami kistestűnek van, az amúgy is apró, és ha így sem tudja megrágni, áztasd be neki, és nem lesz gond.
2014. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Petissimo.hu - itt vannak normális tápok, nézz szét, biztos találsz neki valót, jó áron! Amit a boltban vásárolhatsz táp nem igazán jó minőség ... Ha nagyon problémás a rágás, akár be is áztathatod neki a tápszemeket. Remélem tudtam segíteni! :)
2014. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!