Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hám vagy póráz?

Hám vagy póráz?

Figyelt kérdés
Kistestű kutyának mit ajánlotok ??

2014. máj. 26. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes kérdés így kombinálva a dolgokat. Hám vagy nyakörv = nyakörv, sima póráz vagy flexi = sima póráz. A hám vagy póráznak nincs értelme.
2014. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hám és póráz!
2014. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Nyakörv és tanulás.
2014. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hám vagy nyakörv? Persze, tanulás az fontos de kutyája is válogatja. Az én keverékemnek nagyon érzékeny torka van, ezért csak hámban sétáltatom ha pórázra kell venni, abból is csak norvégban (igen, láb mellett jön és laza a póráz). De fontos, hogy tényleg nem helyettesíti a tanulást, egy kutya hámban és nyakörvben is ugyanúgy húz. Mellesleg nyakörv szerintem alap, azon van a biléta ha eltűnne...
2014. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az én kutyusom yorki én hámmal sétáltatom mert az állat orvos azt mondta csak avval lehet mert vékony a gerince a nagy kutyusomnak nyakörve van pórázzal ugy hogy én ezt ajánlom meg legyél határozott és vigyél magaddal jutti falatot
2014. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!