Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van ötlete?

Kinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy kutyát,de már van kettő(anyukámnak és a nővéremnek) és nem engedik meg.Azt szeretném kérni hogy írjatok érveket hogy miért lenne jó,simán elférne meg ilyenek.Előre köszi!

2014. máj. 26. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy a másik kettővel sincs foglalkozva rendesen. Napi séta, fizikai és szellemi lefárasztás, játék más kutyákkal?
2014. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Érvek:

1. Ti olyan sokat foglalkoztok a kutyáitokkal, hogy mire én sorra kerülnék, már teljesen ki vannak fáradva!

2. Már minden trükköt tudnak, én már nem tudok mit tanítani nekik!

3. Sülve-főve együtt vagytok, nincs egy szabad óra, amikor a ti kutyáitokkal játszhatnék!

4. Mivel nem engedtek el egyik kutyátokkal sem sétálni...

2014. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek jó érvek csak nem jött be :/
2014. máj. 26. 20:44
 4/6 Akiteki ***** válasza:
61%

Nálunk még sosem volt beosztva, hogy melyik kutya kié. A családnak van kutyája.

Gyanús, hogy inkább valami divatosabbra akarod cserélni a régieket.

2014. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindegy? Szerintem azokkal is tökéletesen el lehetne lenni. Biztos van jó érvük a szüleidnek, hogy miért nem kaphatsz... Szerintem várjál vele, vagy gyűjtsd rá össze a pénzt. És most ne gyere azzal, hogy túl drága... Jelenleg én is kutyára gyűjtök ami lehet, hogy csak 2-3 év múlva lesz meg...
2014. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmondanám hogy nem azért szeretnék kutyát hogy a régiek helyett új "divatosabb" legyen,a kutyák tökéletesen elvannak látva -.-"
2014. máj. 29. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!