Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalogatja a kutyám a...

Miért nyalogatja a kutyám a saját vizeletét?

Figyelt kérdés
Ma este kiengedtem a kertbe a 11 hónapos fiú mopszunkat pisilni, kimentem én is addig a kertbe, erre azt látom, hogy pisil, megfordul és elkezdi nyalogatni ahova pisilt. Rászóltam, hogy mit csinál, de mint aki süket... Odamegyek, hogy menjen onnan és azt veszem észre, hogy remeg a szája közben mint vmi epilepsziásnak :S Már többször észrevettem, ha valamit nagyon szimatol a fűben, akkor remeg utána a szája, de nem tudom mitől.
2014. máj. 26. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor szokták ezt csinálni a kanok, amikor szukát szagolnak, vagy a pisijüket. Főleg ha tüzel a szuka. Lehet most lett ivarérett. Ha van szuka kutyátok egyértelmű miatta. Nekem csinálta már tüzelő macskánál is.
2014. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!