Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Francia bulldog tényleg büdös?

A Francia bulldog tényleg büdös?

Figyelt kérdés
Ez ellen lehetne valamit tenni ? Vagy a fajtája miatt semmit nem lehet csinálni?
2014. máj. 26. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A párom szüleinek volt. Állítólag nem záródik a végbelük, ezért annyira büdösek. Jockey (a kutya) mindig nagyon büdös volt. Nekem is mindig volt kutyám, de ázottan sem volt harmadannyira sem rossz szaguk, mint Jockey-nak.

Nem tudom, hogy igaz-e ez a záróizmukról, de ők így tudták.

2014. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MI? jajj édes istenem...a francia bulldogok nem büdösebbek mint a többi kutya, és a végbelük is záródik rendesen....a gyomruk viszont problémás, tehát az emésztésük nem mindig tökéletes sőt...meg kell nézni mit adsz neki enni...alapvetően sokat pukiznak és büfiznek, de ez az emésztésük hibája...ennyi. Semmi más rossz szaguk nincsen.
2014. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem büdösek! :)
2014. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MBarbara1980 válasza:
IGEN BÜDÖS a bulldog......pukija max.Semmi szaga nincs a bulldognak.És max. többet pukizik mint a többi kutya.Nem büdös amúgy egyálltalán!Tapasztalat!!!!!!
2014. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A miénken bolhanyakörv volt, annak elég kellemetlen a szaga elnyomta a testszagát szóval nem tudom az milyen, viszont fingik megállás nélkül. Elég undorító. :(
2015. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem büdösebb, mint a többi kutya, maximum többet pukizik, ami attól is függ mit kap enni. Szerintem ha ilyen kutyád van, a puki semmi ahhoz képest mennyi örömöt tud okozni a létezésével.
2015. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!