Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanában terveztem egy alap...

Mostanában terveztem egy alap tanfolyamot végezni a Cerberos kutyasuliba, de azt hallottam hogy az összes régi és jó kiképző elment, vagy kirugták. Tud valami pontosat mondani valaki? Elég problémás a kutyám és nem szivesen bíznám dilettánsokra.

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmész és megnėzel kutya nélkül néhány órát.Mert ami az egyiknek nem jön be,a másiknak tök jó,ez a tapasztalat.
2014. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
2 kiképző távozott, és élég kellemtlen ügy miatt. És nem a cerbi részéről kellemetlen. Amíg a Joó család viszi a cerbit, addig ott dilettáns nem fog dolgozni.
2014. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Szia!


Mi jártunk oda régebben, ismertem a régi kiképzőgárdát és sajnos az újból is pár embert. Pár éve, amikor a fénykorukat élték, nagyon-nagyon jó iskola volt (talán a legjobb Budapesten), de azóta teljesen megváltozott ott minden. Nem tudom mi volt az oka, mi is azért nem jártunk többet, mert egyre durvábbak lettek, a szimpatikus kiképzőket vagy elüldözték vagy maguktól más iskolát kerestek. Ami még ellenszenvsebb volt, hogy mindenhol azt látom, hogy szidják a többi iskolát, a régi kiképzőiket, stb. Akkor még jók voltak, amikor náluk oktattak, csak hogy leléptek, azóta nem felel meg a színvonaluk?! :-)

És senkit sem szeretnék megbántani, de a Joó család már régen nem akkora ász, mint egyszer volt (bár a kicsi Joó még annyit sem tud, mint az apja). A nagy Joó alig jár le az iskolába, szarik az egészre, ha ott is van, akkor is csak üldögél egy székben és cigizik (bár ez 3 éve is így volt pont). De -már elnézést- nekem nem kiképzők azok, akiknek a kutyái még pórázon sem tudnak sétálni...


De ez persze csak az én véleményem, biztos van olyan, akinek bejön az új iskola is az új kiképzőkkel, őket nem nagyon ismerem. Mi azóta munkakutyázunk, kicsit más vonal, de eddig egyik kiképzőjükkel sem találkoztam egy versenyen sem... Ez is sokat elmond azért róluk.


Mindenki próbálja ki, aztán melátja bejön-e neki ez a kicsit katonásabb, kicsit durvább, mondhatni "elmaradottabb" oktatási rendszer.

2014. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A nagy Joó beteg és haldoklik az apja, illetve aludni sincs ideje a Védőrség mellett.

A kis Joó meg igen sokat tud, nem kéne lefitymálni.


És sehol nem szidják a volt kiképzőket, egy poszt van, ahol elmondják, nem bánják, hogy az a 2 ember elment. Az okot nem mondják el, pont azért, mert a két távozott kiképző hírnevét nem akarják sárba tipoorni (pedig ezzel az okkal igencsak elásnák magukat).

2014. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokt, akkor szerintem marad valamelyik Tüköriskola.
2014. máj. 27. 22:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Little Red te biztos valami benfektes vagy, mert elég tájékozottnak tünsz. Meg úgy tudsz a semmiről beszélni, hogy az valaminek tünjön. Ez olyan védjük meg a mundérbecsületét szagu.
2014. máj. 28. 09:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Sosem jártam cerbis suliban, mivel vidéki vagyok. Csak épp közel vagyok ahhoz a bizonyos tűzhöz, és tudom, h mi történt.
2014. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha merem? Akármelyik Joó-ra rábíznám az életem is...Mivel személyes ismerőseim.....


És nézd meg, h a rommá harcoltatott kutyákat hogy hozták vissza a normális életbe. Akkor valamit csak tudnak, nem?

2014. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pl kutyáról HIVATALOS szakvéleményt a rendőrség számára nem sok ember adhat az országban. Az egyik az idősebb Joó...Akkor tuti hülye, mi?
2014. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Viszont szabad iskolaválasztás van, oda mész, ahová szeretnél.

Hidd el, 1 ember nem oszt vagy szoroz sehol sem.

2014. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!