Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állítólag bizonyos ételtípusok...

Állítólag bizonyos ételtípusokkal elérhető, hogy ne nőjön akkorát a kutya kiskorától?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem éheztetni akarom, étrendről van szó.

2014. máj. 27. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez hülyeség. A kutya mérete a genetikán alapszik, nem az étrendjén. Maximum vékonnyá lehet ezzel tenni, de az már inkább tűnik egészségtelennek.
2014. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

igen, vannak, de nem írom le

neked nem való kutya, ha nem vagy képes elfogadni az eredeti méreteit...

ha tudnám, ki vagy, meg is vernélek

2014. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom azt szeretned, hogy ne nöjjön hirtelen sokat. Szerintem barf ès prey etrenddel ez megvalosithato.
2014. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Erre voltam kíváncsi, amit a 3. mond. Köszönöm.


Második, te egy sötét h*lye vagy, gyere Rákospalotára a Nádastó utcába és bunyózhatunk, úgyis csak a pofád nagy.

2014. máj. 27. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Szikáran kell tartani és kerülni kell a tápokat, főleg a prémiumokat, amiben sok a fehérje.


Az a legjobb, amit a 3. mondott. Barf vagy prey.

2014. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gondolom a súlyára gondolt és nem a magasságára


Ugye jól gondolom?

2014. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
mielőtt káromkodsz és menősködsz előtte fogalmazd meg normálisan a kérdést... :)
2014. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úgy hallottam, hogy a kis termetű kutyák a Royal Canintól hirtelen kezdenek nőni és az is előfordulhat, hogy túlnövik a standardot. Viszont én eleinte rossz minőségű tápot adtam a jack russellemnek és kilátszottak a bordái, később a pro plan hozta helyre a dolgokat, felnőtt korára 7 kg lett, ami a pont jó méret.
2014. máj. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!