Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek nem volt lelkiismeret...

Nektek nem volt lelkiismeret furdalasotok a masodik kutyatoknal?

Figyelt kérdés

Az eletem elsö napja ota volt egy kutyam egeszen 16 eves koromig. Egy kis kutyaval nöttem fel, mindig ott volt mellettem, nagyon szeretem es amikor meghalt, akkor 4 napig zokoktam annyira hianyzott a kis kutyam...


Mar reg ota szeretnek egy kutyat, de valahogy olyan erzesem van, mintha "megcsalnam" a volt kutyamat. Tudom,hogy hülyen hangzik, de mindig attol felek,hogy feltekeny lenne a volt kis kutyam, mert ha lenne egy masik kutyam, akkor nagyon szeretnem.


Nektek nem volt ilyen erzesetek ?


2014. máj. 27. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell ennyire túldramatizálni a dolgokat. Eleve már akkor volt második, meg harmadik kutyám, amikor az első még élt, és még az egész életem előre el van tervezve, hogy mikor milyen kutyám lesz és honnan, és hogy fogják hívni. Egyáltalán nem érzem magam rosszul emiatt.
2014. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne érzed magad rosszul!

Én őmiattuk érzem rosszul magam!

[link]

Tudod Ők nem tehetnek piciny kis életüktől,szerintem nagyon nagy szívességet tennél azzal ha befogadnád valamelyiket!

Nekem is több kutyám van,a szeretetet nem lehet kisajátítani! A volt kiskutyud nem lesz féltékeny!Ő már jobb helyen van,nem kell féltened!

2014. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A múltban élsz.

Így pedig nem is szerencsés, ha új kutyád lesz!

Mindig csak összehasonlítanád, rá emlékeznél, őt keresnéd benne.


Ezen túl kell lépni. Egy másik kutya, az másik kutya, azt saját magáért kell szeretni, a volt kutyára pedig jó emlékkel emlékezni.

2014. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
De igen volt de én a leges legelső macskámmal voltam így nem tudom mi történt vele és amikor másikat kaptam már hiányzott az első!!! :(
2014. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolso: :(

Többiek: Igazatok van tudom, de valahogy akkor is nehez... Nagyon a szivemhez nött. Mar 4 eve nincsen köztünk es meg mindig nagyon hianyzik... De ennek ellenere szeretnek egy uj kutyust magam melle

2014. máj. 27. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak egyet kérek! Hogy nézd meg a zöldmenedéken lévő kutyusokat amit linkeltem!Ha kutyát akarsz légyszi tőlük vigyél!!!
2014. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnézem megigerem, de meg nem vehetek kutyat :)
2014. máj. 28. 07:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Őket ingyen lehet vinni! :)
2014. máj. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!